Horoskopai

Rugsėjo 22 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:
Šiandien jums stigs susikaupimo, apdairumo, o vietoj to reikšis impulsyvumas, agresyvios reakcijos. Jei įmanoma, šiandien daugiau laiko praleiskite namuose, pasirūpinkite jų švara, asmenine ir naminių gyvūnėlių higiena. Jei eisite apsipirkti, pasirūpinkite piniginės saugumu, pasisaugokite sukčių.
Tauras
Horoskopas Šiandien: jums sunkiau seksis pritapti prie aplinkinių. Kai kurie jūsų poelgiai juos stebins ir šokiruos. Jei negalite pakęsti vienišumo, izoliacijos, susikurkite intymią aplinką ir pabūkite drauge su jums brangiu žmogumi. Jeigu tai vis dėlto pasirodys neįmanoma, užsiimkite kūryba, paskaitykite gerą knygą.

Dvyniai
Galite tikėtis originalių patarimų, intriguojančių naujienų. Suvoksite profesinių permainų, reformų būtinybę, analizuosite perspektyvas. Reikėtų susilaikyti nuo netvarkingos organizacinės veiklos, padrikų sprendimų, tuščių pažadų.
Vėžys
Neblogai seksis įgyvendinti planus, susijusius su karjera, jei spėjote sudaryti respektabilaus ir patikimo žmogaus įspūdį. Galima tikėtis naudingo pasiūlymo, galbūt iš užsieniečio ar kokio nors įtakingo veikėjo. Šiandien labai svarbu gerai sutarti su moterimis. Elkitės kaip galima subtiliau.


Liūtas
Darbo reikalais gali tekti vykti į kelionę ar susitikti su atstovais, specialistais, atvykusiais iš toli. Gali pavykti pakreipti įvykius palankia kryptimi, jei pasikalbėsite su reikalingu žmogumi, išsiaiškinsite perspektyvas. Tačiau jei manysite, kad tikslas pateisina priemones, galite prisidaryti rimtų problemų.
Mergelė
Sėkmė priklausys nuo to, kaip aktyviai ir produktyviai dirbsite, kaip bendradarbiausite su partneriais. Patariama kritiškai apsvarstyti savo planus - ar ne per daug jumyse ambicijų ir noro dominuoti. Gerai, jei tai laiku suprasite ir padarysite išvadas.
Svarstyklės
Galite nemažai nuveikti, bet vis dėlto ne tiek, kad būtumėte pagirti. Gal pavyks susitarti dėl skolos grąžinimo, investicijų, verslo, palūkanų. Tačiau žmonės, su kuriais esate dalykiškai susiję, kažkuo nebus patenkinti Galimi smulkūs nusivylimai bendradarbiavimo srityje, ginčai, užkulisinės intrigos.
Skorpionas
Pasižymėsite aistringumu, darbštumu, bet jausite didėjančią įtampą, aiškiai suvoksite, kad gyvenimas greit pareikalaus didelio susikaupimo, pastangų, ypatingo atsakingumo, pareigingumo, kompetencijos. Sveika logika ir įžvalga padės jums rasti išeitį iš bet kokios situacijos.
Šaulys
Prisiminkite praeitį ir nedarykite tų pačių klaidų. Vakare padidės intelektualinis ir kūrybinis aktyvumas. Nusimato pasimatymai, pramogos. Galite patirti, kaip turtingumo arba, atvirkščiai, neturtingumo įvaizdis veikia romantiškus santykius. Labiau prižiūrėkite vaikus. Sulauksite sveikinimų.
Ožiaragis
Kontroliuokite emocijas ir pasverkite savo žodžius. Nors jums netrūks idėjų ir minčių, bet stokosite optimizmo, kantrybės. Galbūt užvaldys romantiškos pagundos, o kartu su jomis ir kankinančios abejonės, prisiminimai.

Vandenis
Panašu, kad šiandien neišsisuksite nuo intensyvaus bendravimo, vizitų, įtemptos protinės veiklos, taip pat atsakomybės už savo pasakytus ar parašytus žodžius. Galbūt teks paneigti arba patvirtinti kažkokią informaciją. Neignoruokite artimų žmonių poreikių, bėdų.

Žuvys
Tikriausiai domėsitės turtiniais dalykais, verslo aferomis, galimais pajamų šaltiniais. Antra dienos pusė bus pilna anekdotų. Čia gali įvykti kažkas naujo. Ką nors pasiūlyti gali socialinės organizacijos, paramos fondai. Gal suteiks lengvatų, parems. Tačiau sulauksite nemalonumų, jei negalėsite įveikti išlaidavimo manijos. Atkreipkite dėmesį į vaikų užsiėmimus.

Kokie bus 2011? Horoskopai metams jau parengti. Sužinok dabar!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą