Horoskopai

Rugsėjo 23 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:
Būsite itin aktyvus - tiek spręsdamas problemas, tiek kurdamas naujas. Sėkmės galima tikėtis, jei kiekvienas dirbs savo darbą. Jums, ko gera, tinkamiausias būtų koordinatoriaus vaidmuo.
Tauras
Nesusidarykite išankstinės nuomonės, nepasitikėkite pirmu įspūdžiu. Širdis šiandien linkusi jus apgauti. Emocijos, asmeniniai išgyvenimai aptemdys paprastai racionalų jūsų protą. Sveikinimai sušildys jausmus.
Dvyniai
Nedarykite pusinių sprendimų - problemas spręskite iš esmės. Jei norite išbandyti savo sėkmę, sužaiskite loterijoje.
Vėžys
Būsite itin jautrus, dirglus, permainingos nuotaikos. Bent kiek delikatesnių darbų verčiau nė nesiimkite. Geriausia diena būtų praleisti su tuo, kas jus gerai pažįsta ir supranta, pavyzdžiui, mylimu šunimi.
Liūtas
Svarbiausias uždavinys šiandien - išsaugoti dvasios ramybę ir vidinę harmoniją. Kad ir kas vyktų - nesikiškite ir nekreipkite dėmesio. Vieną dieną gali apsieiti ir be jūsų.
Mergelė
Gera nuotaika garantuota visai dienai, ir tam visiškai nereikia aiškios priežasties. Bus daug juoko ir pokštų. Dar linksmiau, kad juoksis ir šaipysis ne iš jūsų.
Svarstyklės
Kiekvienas eksperimentas yra rizikingas, bet nepamėginęs nesužinosi Imkitės reikiamų saugumo priemonių - ir pirmyn. Anksčiau ar vėliau jums turi pavykti.
Skorpionas
Šiandien galite sau leisti veikti impulsyviai, nesvarstydamas. Intuicija neklystamai nurodys teisingą kelią. Dvejodamas tik praleisite tinkamą momentą.
Šaulys
Horoskopas Šiandien: rizikuojate gerokai pakenkti sau - gal stipriai susižeisite, o gal teks dėl savo paties neapdairumo gerokai pasinervinti.
Ožiaragis
Galite pasijusti patarėjas visais gyvenimo klausimais - tiek bus norinčių išgirsti jūsų nuomonę ar vertinimą. Jūsų konstruktyvi kritika šiandien daug kam bus labai naudinga. Tarnyboje galima svaiginanti karjera.
Vandenis
Pasistenkite nedemonstruoti savo tikrųjų jausmų žmogui, su kuriuo šiandien teks bendrauti ilgiau, nei jums to norėtųsi. Prišnekėjęs ko nereikia vėliau galite turėti rimtų rūpesčių.
Žuvys
Nesileiskite įpainiojamas į reikalus, kurie iš tiesų jums visai nerūpi. Šiandien nesate veiklos žmogus, ir neverta tokiu apsimesti. Nesirūpinkite, tokia padėtis nesitęs ilgai. Naktį sapnuosit įdomius sapnus.

(paimta iš vytautus.com)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą