Horoskopai

Rugsėjo 25 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:
Avinas
Kažkokiu būdu šiandien sugebėsite vis išvengti jau, rodos, neišvengiamų nemalonumų. Fortūna iš tiesų jūsų pusėje.
Tauras
Neskubėkite priimti svarbaus sprendimo. Šiandien tik matuokite, kirpsite rytoj. Nemanykite, kad esate vienas savo kelyje - draugų ir bendraminčių turite pakankamai.
Dvyniai
Nė nesitikėkite turėsiantis veiksmų laisvę. Jei jūsų neįkinkė dar vakar, tai jau šiandien nuobodžiauti garantuotai neleis.
Vėžys
Šiandien tikriausiai ant savo durų mielai pakabintumėte lentelę "Netrukdyti. Piktas šuo". Erzins visi ir viskas, ant liežuvio galo suksis ne patys maloniausi žodeliai. Jei esate viršininkas, vargas jūsų pavaldiniams.
Liūtas
Kiek tik įmanoma, venkite aktyvios veiklos, intensyvaus judėjimo, apskritai įvykių. Vertėtų pasiimti laisvą dieną. Jūsų pasirodymas scenoje numatytas kiek vėliau.
Mergelė
Žinoma, viskas prasidėjo iš chaoso, bet jei chaosu pavertėte savo asmeninį gyvenimą, gal per drąsu tikėtis, kad iš to gims kažkas naujo ir puikaus. Bent truputėlis tvarkos ir logikos tikrai nepakenktų.
Svarstyklės
Šiandien gali prireikti pagalbos, gal net kur kas didesnės ir ilgesniam laikui, nei kol kas įsivaizduojate. Nesivaržykite jos paprašyti, ant kortos pastatyta pernelyg daug, kad galėtumėte rizikuoti.
Skorpionas
Šiandien Skorpionams labai tinka vandens procedūros. Vonia, pirtis ar jūra - rinkitės pagal norus ir galimybes. Nombres Vienaip ar kitaip, sušlapti būtinai reikėtų. Kontaktas su vandeniu pagerins savijautą ir sureguliuos energetinį balansą.
Vardų reikšmės

Šaulys
Savo laiku pakankamai daug atidavėte, šiandien jau galite sulaukti kažko grįžtant. Tiesą sakant, šito apsikeitimo rezultatai gali būti gana keisti ir netikėti.
Ožiaragis
Šiandien jums reikia pakankamai erdvės veiklai. Pasirūpinkite, kad jos pakaktų. Neturėdamas kur dorai apsisukti, pridarysite daugiau žalos nei naudos. Sulauksite sveikinimo.
Vandenis
Siekdamas savo svajonės įgyvendinimo, Vandenis šiandien ne itin skaitysis su priemonėmis ir todėl gali net būti pavojingas aplinkiniams. Protingi skersai kelio jums nestos, o neapdairių pasistenkite nesužaloti.
Žuvys
Romantiški santykiai pasieks savo apogėjų. Nuo to, kaip elgsitės šiandien, priklausys labai daug. Būkite apdairus, bet ryžtingas ir ne bailus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą