Horoskopai

Rugsėjo 26 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:
Avinas
Šiandien nederėtų skubėti su permainomis, rodyti iniciatyvos. Padidės susimąstymo ir vienatvės poreikis. Turite sutelkti visas jėgas tam, kad rastumėte moralinės stiprybės ir dvasingumo, slypinčių giliai jūsų prigimtyje. Pasistenkite nedramatizuoti tų sunkumų, kuriuos tenka patirti.
Tauras
Šiandien neskubinkite įvykių. Ką pasėsite, tą ir pjausite, tad neapsirikite. Galimas dalykas, kad jums teks susidurti su ta tikrove, kurios ilgai stengėtės nepastebėti. Galite pajusti, kad puolamos jūsų pagrindinės vertybės. Jei nepadės bendraminčiai, bus nelengva jas apginti.
Dvyniai
Šiandien daug kas priklausys nuo aplinkinių norų bei nuotaikų, juo labiau, kad jūs stokosite emocinės pusiausvyros ir linksite ten, kur vėjas pučia. Nebūkite lengvabūdiški dalindami pažadus, pateikdami informaciją. Jei dabar su kuo nors nutrauksite santykius, susitaikyti bus sunku.
Vėžys
Galite planuoti tolimą kelionę, kažkokią veiklą, studijas. Paskendę naujose viltyse, mėginsite įvertinti savo slapčiausius troškimus ir moralinius įsitikinimus, teisingumo nuostatas. Tačiau bus sunku išreikšti jausmus arba nerasite žmogaus, kuris galėtų jus išklausyti ir nuoširdžiai įvertinti.
Liūtas
Siekdami ilgalaikių tikslų, privalote numatyti galimas kliūtis ir vienaip ar kitaip apsidrausti, apsisaugoti. Reikalaukite, kad skolininkai grąžintų skolas, o darbdaviai objektyviai įvertintų jūsų nuopelnus. Kiti neturėtų už tai jums priekaištauti, net jei jiems tai nepatinka.
Mergelė
Šiuo metu galima sumaištis jausmų srityje, psichologinės ir seksualinės problemos. Neleiskite, kad kitų žmonių reikalai ir norai užgožtų viską, trukdytų jūsų kasdieninėms pareigoms. Beje, kažkieno daug žadantis ir globėjiškas elgesys gali pasirodyti tik apgaulė arba jūsų vaizduotės žaismas.
Svarstyklės
Galite stengtis pertvarkyti savo gyvenimą taip, kad suteiktumėte kažkokiam pomėgiui, aistrai naują kvėpavimą. Nenustumkite į šoną būtiniausių darbų ir neužkraukite jų ant kolegų pečių. Antraip nebebūsite nepakeičiami. Per didelis atvirumas, naivumas ar draugiškumas taip pat gali jums pakenkti.
Skorpionas
Būsite kupini žavesio ir įvairiaspalvių emocijų. Galite sulaukti likimo staigmenų ar dovanų. Tačiau gali būti, kad, patenkinę savo norus, pasijusite nusivylę. Tad saugokitės to, ko trokštate. Jei būsite nekantrūs, meilė gali tapti rimtų rūpesčių šaltiniu.
Kažkas ves jus iš kantrybės, kels sumišimą, pyktį, pavydą. Netikėtas priekaištas sukels grandininę irzlumo reakciją. Būkite atlaidesni, kantresni, tam tikra prasme pasistenkite įveikti save, nugalėti savo įpročius, polinkius.
Ožiaragis
Šiandien visai neblogai seksis tiems, kurie moka viską apskaičiuoti ir įvertinti.Vis dėlto derėtų būti atsargesniems ir apgalvoti kiekvieną ištariamą ar rašomą žodį, dedamą parašą. Būkite budrūs ką nors sakydami savo giminaičiams, kolegoms, duodami interviu. Dėl vidinio nestabilumo būsite linkę daryti klaidas.
Vandenis
Turtinius, piniginius reikalus tvarkykite labai apdairiai. Jei neapsiriksite, sėkmingai papildysite savo piniginę. Tikriausiai norėsis daug ką keisti, tobulinti. Gal vertėtų pradėti nuo savęs. Tik pasistenkite racionaliai pasinaudoti savo išradingumu ir esamais pajėgumais.
Žuvys
Šiandien jums gali pristigti takto, subtilumo, bendraujant su žmonėmis, nuo kurių priklauso jūsų perspektyvos. Jei nieko nesusigadinsite, tai tik dėl to, kad tiems žmonėms netrūksta kilnumo. Keistą jaudulį sukels įvykių sūkurys, kuriame atsidūrėte savo ar ne savo noru. Originalumas padės rasti išeitį iš keblios situacijos. Pasveikinkite artimą žmogų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą