Horoskopai

Rugsėjo 27 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:
Avinas
Šiandien bus itin sunku rasti su kuo nors bendrą kalbą, susitarti dėl, rodos, paprasčiausių dalykų. Jei derybų rezultatas jums bent kiek rūpi, pasistenkite tas derybas atidėti kitai dienai.
Tauras
Pastarąsias porą dienų bandėte sudėti itin sudėtingą galvosūkį, bet pagaliau, rodos, artėjate prie pabaigos. Nuspręsti, kur eiti toliau, bus kur kas lengviau nei suvokti, kur buvote iki šiol.
Dvyniai
Šiandien save primins gal jau seniai pamiršta, bet taip ir neišspręsta problema. Galite į ją ir toliau nekreipti dėmesio, jei tik sąžinė nekankina. Kokių nors ypatingų padarinių dėl to neturėtų būti.
Vėžys
Situacija, pastaruoju metu buvusi tokia permaininga, pagaliau stabilizuosis. Jūsų rūpestis - fiksuoti tokią padėtį, kuri jums naudingiausia.
Liūtas
Būdo savybę, dėl kurios taip mėgdavote pasišaipyti iš kitų, šiandien galite netikėtai aptikti ir pats beturįs. Nepulkite į paniką - tai dar ne priežastis užsidaryti vienuolyne. Apskritai pagalvokite, ar tikrai yra dėl ko atgailauti.
Mergelė
Visi aplink tyliai išsikraustė iš proto? Tik nereikia apie tai taip garsiai šaukti. Kur kas protingiau būtų bent jau neišsiskirti iš minios. Nieko nereikia gelbėti ar vesti į tikrąjį kelią, verčiau ramiai dirbkite savo darbus.
Svarstyklės
Pasilinksminti galima ir nemokamai, ypač jei pinigai numatyti kur kas reikalingesniems dalykams. Mėgaukitės puikia draugija, bet stenkitės nepasiduoti aplinkinių įtakai.
Skorpionas
Šiandien stebinsite visus - draugus, kaimynus, gimines. Jei nuspręsite atsisakyti savo įvaizdžio ir tiesiog pabūti pačiu savimi, dėl to nenukentėsite. Dauguma nuspręs, kad tapote dar patrauklesnis.
Šaulys
Šiandien galite pasijusti savo paties susikurtų taisyklių ir apribojimų vergu. Juk kūrėte juos atsižvelgdamas tik į būtinybę, ignoruodamas troškimus ir svajones? Pasiryžkite keisti kriterijus.
Ožiaragis
Kils noras kiek pristabdyti beprotišką lėkimą ir atgauti kvapą. O gal tai jau ir ne noras, o būtinybė? Deja, sugaišto laiko nebepavysite.
Vandenis
Nemėginkite bėgti pirma traukinio - jam tai gali nepatikti. Pakeliui gali pasitaikyti patikimas atramos taškas. Nepraleiskite progos juo pasinaudoti - tai padės jums pasijusti kur kas tvirčiau. Šią dieną sulauksite sveikinimų.
Žuvys
Teks eiti į kompromisą, antraip rizikuojate likti vienas prie suskilusios geldos. Tuo tarpu sutramdęs savo ambicijas, galų gale galite labai neblogai išlošti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą