Horoskopai

Rugsėjo 28 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:
Avinas
Galite tikėtis didelio naujų ir senų pažįstamų antplūdžio. Būkite rimtesni, santūresni, jei norite dalykiškai ir konkrečiai susitarti dėl aktualaus jums reikalo. Galite būti pakviesti į šaunų renginį, draugų susiėjimą.
Tauras
Galbūt vyks patikrinimas, ar esate pakankamai kompetentingi ir reikalingi. Tikėtina, kad keisis darbo sąlygos. Palanku padirbėti papildomai už tam tikrą atlygį.
Dvyniai
Dienos aktualija gali būti susijusi su kelione, mokslu, publikacija ar kokia nors abstrakčia vertybe. Galbūt užmegsite svarbų ryšį. Galima žinia iš užsienio arba ruošitės į tolimą kelionę, domėsitės maršrutais.
Vėžys
Dėl įmonės ar partnerio pinigų, dėl draudimo ar mokesčių teks pasukti galvą, o gal net pakovoti už savo ar bendrus interesus. Tai nebus nei lengva, nei malonu, tačiau lyg akmuo nukris nuo pečių, kai tai įveiksite.
Liūtas
Suaktyvės jūsų konkurentai, tad galite pajusti iš jų pusės realią grėsmę. Galbūt teks įsitikinti savo arba kito asmens jausmų permainingumu. Jei nenorite išsiskirti su jums svarbiu asmeniu, pasistenkite būti tolerantiški ir taktiški. O jeigu esate vieniši, situacija gali kaip tik pakrypti laimingų atradimų linkme. Sveikinimai - aplankys jūsų namus.
Mergelė
Prabus ambicijos, kursite planus, susijusius su karjera, visuomenine ir politine veikla. Geriau suvoksite perspektyvą ir naujovių būtinumą. Tačiau ne viskas taip lengva, kaip gali pasirodyti. Prieš pradedant įgyvendinti naujus sumanymus reikėtų nuodugniai pasvarstyti, pasitarti su kolegomis.
Svarstyklės
Energijos ir aktyvumo jums netrūks. Įkvėpti romantiško entuziazmo ar aistros sieksite kažkokio tikslo. Gerai sutarsite su augančia karta, drauge spręsite galvosūkius, sportuosite. Apdairiau elkitės su pinigais, dokumentais.
Skorpionas
Seksis dirbti anksčiau pradėtus darbus. Galima tikėtis laimėjimų meilėje, sporte, pramogų versle, kūryboje. Tačiau jums ne mažiau bus svarbu, kad namuose netrūktų jaukumo, tvarkos, sutarimo. Galite tikėtis namiškių paramos, jei imsitės namų ūkio darbų.
Šaulys
Gera diena tiems, kas trokšta žinių, nori pagaliau gauti atsakymus į jau seniai kankinančius klausimus. Gauta informacija bus naudinga dabar arba vėliau, ji gali džiuginti arba liūdinti, tačiau bet kuriuo atveju žinojimas yra geresnis dalykas už amžinas abejones ir laukimą. Galimas pakvietimas į renginį, pasimatymą.
Ožiaragis
Vardų reikšmės

Labai rūpės nekilnojamojo turto, remonto, savo buities sutvarkymo, šeimyniniai reikalai. Teks nemažai padirbėti, bet pastangos pasiteisins.
Vandenis
Puoškitės, kurkite ir koreguokite savo įvaizdį. Verta pasistengti, kad padarytumėte įspūdį reikalingam asmeniui. Tačiau neignoruokite ir artimų žmonių poreikių. Nuoširdžiai pasitarkite, kam dabar turėtumėte teikti prioritetą. Meilė ir vaikai suteiks jums džiaugsmo.
Žuvys
Horoskopas Šiandienai: gana palankiai turėtų klostytis turtiniai reikalai, galimas neafišuojamas palaikymas. Jei vis dėlto šito nesulauksite, tai imsite rimtai abejoti savo tikslais ir galimybėmis. Venkite svarbių, atsakomybę užkraunančių sprendimų, avantiūrų, svaigalų. Netikėkite gandais ir jų neskleiskite.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą