Horoskopai

Rugsėjo 30 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:
Avinas
Ši diena leis padidinti savo įtaką kolektyve, rasti daugiau bendraminčių, sąjungininkų. Naujos pažintys, gauti pasiūlymai bei informacija bus labai sėkmingi. Galbūt savyje atrasite naujų gabumų, neišnaudotų galimybių.
Tauras
Kursite planus, susijusius su karjera, profesinio meistriškumo kėlimu. Pasitikėkite savo sugebėjimais, kompetencija, bet išlikite taktiški, nekurstykite niekieno ambicijų, pavydo .Gali užsimegzti tarnybinis romanas arba jums pavyks susitarti dėl svarbaus susitikimo, paskyrimo, atlygio, bendradarbiavimo ar pan.
Dvyniai
Diena bus gana produktyvi. Puikiai seksis reikalai, susiję su mokslu, kultūra, teisėtvarka. Nusimato reikšmingi pokalbiai, susitikimai. Būsite kupini ateities planų, vilčių. Kelyje, toli nuo namų, kultūriniame renginyje, seminare ar svečiuose laukia nepaprasti įspūdžiai.
Vėžys
Šiandien turite pasistengti įtikti dalykiniams partneriams, antrajai pusei, jei norite pasijusti reikalingi, nepakeičiami. Neatidėliotinų darbų, privalomų dalykinių susitikimų, pokalbių neatidėliokite. Per šią dieną pasistenkite daug nuveikti, susitaikyti su priešais, o konkurentus paversti sąjungininkais.
Liūtas
Galimi netikėti finansiniai rūpesčiai arba romantiškos pagundos. Atsiras nuojautų, įtarimų, kad vienas pažįstamas asmuo jus mėgina suvilioti, puoselėja romantiškus jausmus. Būsite linkę regzti slaptą meilės intrigą.
Mergelė
Panašu, kad padaugės romantiško polėkio, noro linksmintis, patirti nuotykių. Galima reikšminga romantiška pažintis. Tikėtina sėkmė žaidimuose, konkursuose, o gal ir loterijoje. Arba galėsite pasidžiaugti vaikų gabumais, laimėjimais ar tiesiog jų gera nuotaika.
Svarstyklės
Ši diena svarbi užmezgant naujas dalykines pažintis, aiškinantis savo teises bei galimybes darbe, siekiant įkūnyti jums reikšmingus dalykinius sumanymus. Vertėtų aktyviai įsijungti į kolektyvinę veiklą, nebijoti eksperimentuoti, atsinaujinti. Tikriausiai pastebėsite, kad smagu flirtuoti su drauge dirbančiu asmeniu.
Skorpionas
Gera diena psichologinei savianalizei ir finansinių, turtinių klausimų sprendimui. Pasistenkite išsiaiškinti savo ar partnerio nerimo, nepasitenkinimo priežastis. Stiprinkite šeimyninius saitus. Vakaras žada didesnį romantišką polėkį ir sportišką dvasią.
Šaulys
Geras metas sudaryti sutartis, reklamuoti, tartis dėl susitikimų, publikuoti, bendrauti su žiniasklaida, tvarkyti su transportu, ryšiais susijusius reikalus. Taip pat galima pirštis, aiškintis asmeninius santykius.
Ožiaragis
Sustiprės komercinė uoslė, stengsitės stabilizuoti savo materialinę situaciją, ieškosite naujų pajamų šaltinių. Tiktų tvarkyti skubius, svarbius reikalus, sudarinėti sutartis, atlikti buhalterines operacijas, leistis į komercinę kelionę, kraustytis, pirkti nekilnojamąjį turtą, buitinę ir kitokią techniką.
Vandenis
Šiandien bus daug kontaktų, reikės priimti greitus sprendimus, vikriai suktis įvykių verpete. Seksis, jei pasižymite greita reakcija, esate imlūs naujovėms ir informacijai. Tuomet darysite didelę įtaką aplinkiniams, ypač priešingai lyčiai. Laukia netikėtas susitikimas, žavi intriga, paslaptingas nuotykis.
Žuvys
Šiandien energingumu nepasižymėsite. Geriau seksis tik veikla, susijusi su menu, mistika, medicina, labdara. Jei reikės ką nors paguosti, išklausyti, jūs būsite nepakeičiami. Tačiau ir jums reikės dėmesio. Nuotaika labai pasitaisys, jei netikėtai išaiškės, kad dėl jūsų kažkas nuoširdžiai stengiasi ir yra jums neabejingas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą