Horoskopai

Vardų reikšmės

Spalio 1 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:
Avinas
Šiandien ypač gerai seksis spręsti su materialinėmis vertybėmis ar finansais susijusius klausimus. Galvokite, ką kalbate - pernelyg šmaikštus ar greitas liežuvis gali pridaryti jums rūpesčių.
Tauras
Veikliems Taurams ši diena gali pasirodyti beprotiškai nuobodi. Jei ir vyks kokia veikla, tai išoriškai ji niekaip nebus matoma, rezultatai - visiškai neakivaizdūs. Šiandien bėgdamas spėsite tiek pat, kiek ir ramiai eidamas.
Dvyniai
Šiandien šalia jūsų būti itin nelengva, o dirbti darbą apskritai vargiai įmanoma. Tie, kurie ištvers, galės pasigirti auksine kantrybe. Užtat jūs galėsite atskirti pelus nuo grūdų, tikrus draugus nuo pakeleivių.
Vėžys
Galite jaustis visiškai sutrikęs ir pasimetęs, praradęs bet kokius orientyrus ir tikslus. Nesijaudinkite, ne jūs vienas toks, be to, ši būsena neturėtų trukti ilgai. Jei vis dėlto sugebėsite nuveikti kažką naudingo, galite pagrįstai savimi didžiuotis.
Liūtas
Aplinkiniai pernelyg greiti vertinti jūsų darbus ar poelgius, todėl jų komentarų neimkite nei į galvą, nei į širdį. Viščiukus rudenį skaičiuoja. Svarbiausia - kad pats būtumėte tikras savo teisumu.
Mergelė
Tai, kas vyksta su jumis ir aplink jus, kol kas tėra pradinėje stadijoje. Dar galimos pataisos. Įvykius pakreipti sau naudinga linkme padės senos pažintys ir laimingas atsitiktinumas.
Svarstyklės
Tęsite neseniai pradėtus darbus. Judėjimas turėtų dar paspartėti, šlovinga pabaiga artėja. Svarbus ir reikšmingas atsinaujinimo momentas, kartu ryškės ir grįžimo prie seniau atsisakytų dalykų aspektas.
Skorpionas
Tai, ko įnirtingai kratotės, atkakliai seka jums iš paskos. Gal verta apsimesti, kad dabartinė padėtis jus visai tenkina? Gal tada atstos?
Šaulys
Ryžtingi veiksmai galimi tik tokiu atveju, jei esate visiškai tikras jų pagrįstumu ir teisumu. Pradėjęs abejoti nebenuveiksite nieko.
Ožiaragis
Šiandien geriausias jūsų draugas - jūs pats. Pasistenkite neerzinti ir neskriausti savęs pats, juo labiau neleiskite to daryti kitiems.
Vandenis
Daug ką lems atsitiktinumas ir sutapimai. Planuoti ką nors rimto visai dienai - šiandien tuščias užsiėmimas.
Žuvys
Savo mintis ar idėjas dėstysite tokiu originaliu būdu, kad tikėtis būti suprastam būtų labai drąsu. Neširskite dėl to, devyniais atvejais iš dešimties dėl nesusikalbėjimo būsite pats kaltas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą