Horoskopai

Spalio 2 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:
Avinas
Būkite pasiruošęs nesusipratimams ir priekabėms iš pat ryto. Siekiant aiškumo ar konkretaus sprendimo gali tekti nueiti kryžiaus kelius valdiškose įstaigose ar prirašyti krūvą popierių. Tiesiog - būkite kantrus.
Tauras
Finansinę padėtį sunku pavadinti stabilia. Daug pinigų reikalauja buities tvarkymas. Nesutikite su iš pirmo žvilgsnio viliojančiais ir pelningais pasiūlymais - vėliau pasigailėsite triskart.
Dvyniai
Šiandien anaiptol nebūsite nusiteikęs aktyviai veiklai, tačiau prireikus tikrai galėtumėte save įkalbėti ir pasiekti visai neblogų rezultatų. Apskritai neverta slėptis savo kiaute - prasideda jūsų autoriteto augimo, padėties visuomenėje tvirtėjimo etapas.
Vėžys
Galimas finansinės padėties pagerėjimas, tiesa, neilgalaikis. Asmeninis, šeimyninis gyvenimas - be sukrėtimų. Profesinėje veikloje galimi teigiami pokyčiai, tiesa, kol kas atnešiantys daugiau garbės nei pinigų.
Liūtas
Laukia intensyvus dalykinis bendradarbiavimas su verslo partneriais ar kolegomis. Gausite vertingos informacijos, galbūt - įdomių pasiūlymų. Ryžtingiau spręskite darbo pobūdžio ar darbovietės keitimo klausimus.
Mergelė
Labai pravers organizaciniai sugebėjimai, jei tik tokių turite. Didžiuosius dienos darbus turėtumėte nuveikti dar iki pietų. Pokalbiai su vadovybe bus sėkmingi ir abiem pusėms naudingi. Į jūsų argumentus įsiklausys ir deramai įvertins.
Svarstyklės
Diena palanki naujiems ir svarbiems darbams pradėti. Nieko nebelaukite, net jei ir atrodo, kad dar ne visos aplinkybės jums palankios. Kita vertus, nepamirškite užmojus derinti su realiomis savo galimybėmis, antraip rizikuojate ilgam užplaukti ant seklumos.
Skorpionas
Didžiąją dienos dalį teks skirti smulkiems rutininiams reikalams. Jūsų gaunama informacija gali būti netiksli ar sąmoningai iškreipta, gali būti, kad ir pats ją neteisingai interpretuosite. Svarbiausia - nepasikliaukite tik vienu šaltiniu.
Šaulys
Pats laikas atsikratyti nebereikalingų, morališkai ar fiziškai pasenusių dalykų - daiktų ar santykių. Laikas darosi labai brangus, nešvaistykite jo niekams. Jei santykiai su namiškais pastaruoju metu buvo pašliję, vakare turėsite progą juos vėl pataisyti.
Ožiaragis
Fizinės ir intelektinės jėgos anaiptol ne tokios, kokių norėtųsi. Nereikalaukite iš savęs per daug. Patys svarbieji darbai turėtų būti atidėti kuriai nors kitai dienai. Nedideli pirkiniai bus malonūs ir sėkmingi.
Vandenis
Protingai planuokite išlaidas, antraip turėsite rimtų finansinių problemų. Kita vertus, kilus problemai, netruks atsirasti ir jos sprendimas, tad nevykusia dienos tikrai nepavadinsite. Vakaras tiks aktyviam poilsiui ar santykiams šeimoje gerinti.
Žuvys
Pageidautina kritiškai įvertinti vakarykščius planus ir sumanymus. Kaip sakoma, rytas už vakarą protingesnis. Pirmoje dienos pusėje ypač sėkmingos trumpos išvykos ar dalykiniai susitikimai. Pademonstruokite savo dosnumą, ir jums bus atsimokėta tuo pačiu.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą