Horoskopai

Spalio 6 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:
Avinas
Pasidalykite savo išmintimi ir sielos ramybe su artimu žmogumi - jam to dabar labai reikia. Pasiūlykite savo pagalbą, net jei pats nesate tikras, kad galėsite padėti. Dėmesys yra labai svarbu.
Tauras
Pasitaikys progą sudaryti labai naudingą sutartį. Būdingiausias jos bruožas turėtų būti sumanymo aiškumas ir paprastumas. Jei jums siūlys kažką painaus ir sudėtingo, nesutikite - čia ne tai.
Dvyniai
Šiandien visi tokie nuolaidūs ir taikūs, kad nejučia kyla įtarimas - kažkas čia ne taip ir ne į gera. Nuogąstavimai pagrindo veikiausiai neturi, tad nežiopsokite, naudokitės palankia proga.
Vėžys
Skirtumai tarp jūsų ir visų likusių žmonijos atstovų šiandien ryškūs kaip niekada. Klausimas tik vienas: kas yra minusas ir kas – pliusas.
Liūtas
Iš pat ryto pasistenkite tiksliai išsiaiškinti, ką būtent šiandien turite nuveikti. Svarbiausia - aiškus ir konkretus veiksmų planas, antraip visi jūsų darbai jau rytoj išsisklaidys kaip dūmas.
Mergelė
Taip puikiai ir spėriai tvarkysitės su visais reikalais, kad net bus gaila, jog jie jau baigiasi. Beje, gera nuotaika po smagaus ir gerai padaryto darbo niekur nedings.
Svarstyklės
Būkite pasiruošęs "gaisrui" darbe, jis visai tikėtinas. Darbų bus daugybė, ir visi vienas už kitą skubesni. Gali būti, kad teks ir pavakaroti. Nesiskųskite - viena ar kita forma atlygio tikrai sulauksite.
Skorpionas
Pernelyg daug ką imate galvon ir širdin. Patikėkite, ne viskas daroma tam, kad jus paerzintų ar įskaudintų. Žmonės turi ir kitų rūpesčių.
Šaulys
Jūsų sveikatos būklė priklauso tik nuo jūsų paties. Jei jums ne tas pat, pats laikas ja susirūpinti. Nedideli negalavimai ar skauduliai šiandien gali ir nebūti tokia smulkmena, kaip atrodo.
Ožiaragis
Visą dieną būsite dėmesio centre. Galite sulaukti labai daug svečių. Taip pat tikėtinas naujas romanas. Gėlėmis savo dėmesį ir jausmus išreikšite daug geriau nei žodžiais.
Vandenis
Pasiryžkite šiek tiek atsiverti žmonėms, nesidrovėkite asmeniško, emocingo pokalbio. Tai padės suprasti kitus ir būti suprastam. Sveikinimai bus skirti Jums.
Žuvys
Pabūkite šiandien švelnus ir mylintis. Ir pačiam malonu, ir artimą žmogų nudžiuginsite. Venkite pokalbių ginčytinomis temomis - tiesos nerasite, o santykius galite sugadinti rimtai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą