Horoskopai

Spalio 7 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:
Avinas
Galite stengtis aprėpti per daug darbų vienu metu. Pagalvokite, ar esate tam pasirengę. Jūsų aplinkoje ir sielose gali trūkti darnos, ypač antroje dienos pusėje. Kažkas slėgs ir piktins, suteiks vilčių ir čia pat jas griaus. Nederėtų rizikuoti tvarkant profesinius ir visuomeninius reikalus.
Tauras
Diena bus gana permaininga. Iš ryto būsite labai darbštūs, dalykiški. Sieksite pelnyti pripažinimą, populiarumą. Į vakarą situacija prastės. Į naujas pažintis vertėtų pažvelgti atidžiau, neskubėti patikėti savo paslapčių ir planų. Lengva prisidaryti problemų ir apsunkinti sau gyvenimą.
Dvyniai
Būsite nusiteikę įsijungti į įdomų, bet pavojingą žaidimą, kovą ar meilės avantiūrą. Tikėtina, kad pavyks atnaujinti ryšius su senais gerbėjais, draugais. Vakare būkite atsargesni masinėse žmonių susibūrimo vietose. Pasisaugokite apgaulių, konfliktų.
Vėžys
Pirmoje dienos pusėje būsite gana pasyvūs, tingūs, tačiau jūsų aktyvumą kažkiek stimuliuos energingesnių žmonių iniciatyva bei veiklumas. Galite išgirsti neblogų pasiūlymų. Į vakarą nuotaika prastės. Galbūt nemalonių jausmų sukels incidentas šou renginyje, vaikai arba mylimas žmogus.
Liūtas
Dėl asmeninių interesų gali tekti pasigrumti, nes kitu atveju gausite ne viską, kas turėtų jums priklausyti. Venkite persitempimo, nekurkite euforiškų planų, nes jie greičiausiai pasirodys praktiškai neįgyvendinami. Vakare gali kilti šeimyninis skandalas, kurio priežastis bus pinigai, bendras turtas, mokesčiai.
Mergelė
Diena gana prieštaringa. Jei vienas pažįstamas apvils, tai kitas galbūt maloniai nustebins, parodydamas dėmesį, suteikdamas reikiamą paramą. Džiaugsmo suteiktų meilės pasimatymas, tik nepatartina veltis į lengvabūdiškas avantiūras. Galite susidurti su dilema - ką geriau rinktis: autoritetą ar pinigus.
Svarstyklės
Jei puoselėjote didingus profesinius ar verslo planus, tai galite pajusti, kad jie slysta iš rankų. Tai, kas jums atrodo priimtina, naudinga, kitus gali įžeisti, nuvilti. Per didelės ambicijos šiandien gali jums tik pakenkti.
Skorpionas
Pasirūpinkite, kad per neatsargumą nenutekėtų svarbi informacija, nepasklistų gandai. Tai gali išsirutulioti į ištisą nesusipratimų grandinę. Gal naujos meilės pergalės šį vakarą ir nešvęsite, bet įmanoma reikšminga pažintis arba įsimintinas flirtas.
Šaulys
Užuot nuolat graužęsis dėl savo tikrų ar tariamų trūkumų, verčiau pasidžiaukite privalumais. Visame kame galima įžiūrėti šviesiąją pusę. Pats laikas suprasti, kad jus supantys žmonės - nepalyginti didesnis turtas už daiktus.
Ožiaragis
Iš ryto teks vikriai suktis reikalų rate, jei nenorite pražiopsoti sėkmės traukinio. Galimas naudingas sandoris su iš toli atvykusiu asmeniu. Vakare gali kiek apvilti asmuo, kurį laikote savo draugu. Gali išaiškėti jo veidmainystė, nenuoširdumas.
Vandenis
Jums norėsis eksperimentuoti, stebinti aplinkinius, patenkinti smalsumą ir ambicijas. Gali pasikeisti kai kurie planai, susiję su kelione, karjera. Reikalus tvarkykite taip, kad nekiltų nesusipratimų dėl bendrų pinigų, skolų, mokesčių.
Žuvys
Šiandien jums tikriausiai pavyks apginti savo interesus, laimėti derybas. Vis dėlto gali slėgti finansiniai sunkumai. Svarbu atidžiai tvarkyti dokumentus, jų neprarasti, saugoti jums patikėtas kitas vertybes.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą