Horoskopai

Spalio 8 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:
Avinas
Jei bijote tamsos, paprasčiausiai atitraukite užuolaidas. Paslaptis kainuoja tik tiek, kiek jūs pasiruošęs už ją sumokėti. Tik nepermokėkite, kad vėliau nereiktų gailėtis.
Tauras
Šįvakar pats laikas pasielgti kaip nors visiškai jums nebūdingai, pavyzdžiui, aplankyti egzotišką restoraną ar apsirengti neįprastais drabužiais. Būkite pasiruošęs iš naujo susipažinti su senais pažįstamais.
Dvyniai
Šiurkštūs veiksmai paprastai sulaukia greito atsako, tad būkite pasiruošęs viskam, nes jūs elgiatės būtent taip. Naujų draugų šiandien neįgysite, bet gal turite pakankamai senų? Apskritai verčiau venkite naujovių.
Vėžys
Dominuos nesaugumo jausmas. Bus sunku net patikėti, kad tai, kas atsitiko, išvis yra įmanoma. Nelaimėje vėl gelbės senas geras draugas.
Liūtas
Šios dienos idėjoms įgyvendinti prireiktų dvidešimt penkių valandų per parą. Laiko trūkumas bus lemtingas, net jei turite pakankamai jėgų ir lėšų. Imkitės tik išties svarbiausių dalykų; kitiems - ką gi, teks palaukti.
Mergelė
Esate laimingas galėdamas užsiimti tik savo reikalais, bet juk taip smalsu žinoti, kaip sekasi kitiems... Nepasiduokite pagundai nuklausyti svetimą pokalbį, skaityti laišką per petį ir panašiai.
Svarstyklės
Su nepažįstamaisiais būkite ypač santūrus ir atsargus. Būdamas gerai nusiteikęs lengvai galite leptelėti ko nereikia. Verčiau bendraukite su gerais draugais ir nevelkite jų į savo reikalus.
Skorpionas
Pasistenkite turiningai pailsėti. Šiandien tikriausiai jums atiteks visi organizacinių darbų rūpesčiai šeimoje. Tik nepersistenkite ir nepaverskite namų kareivinėmis...
Šaulys
Užuot nuolat graužęsis dėl savo tikrų ar tariamų trūkumų, verčiau pasidžiaukite privalumais. Visame kame galima įžiūrėti šviesiąją pusę. Pats laikas suprasti, kad jus supantys žmonės - nepalyginti didesnis turtas už daiktus.
Ožiaragis
Ši daina neturi pavadinimo, bet kodėl jūs siekiate viskam priklijuoti po etiketę? Tiesiog plaukite pasroviui, leiskite pailsėti tiek galvai, tiek kūnui.
Vandenis
Pastaruoju metu dirbote ypač sunkiai, tad šiandien turite visišką teisę paprasčiausiai patinginiauti. Jei nerastumėt kompanionų, ne bėda - puikiausiai pailsėsit ir vienas. Eikite miegoti kiek galima anksčiau.
Žuvys
Labai keista, bet šiandien su visais sutarsit dėl skonio dalykų. Kita vertus, tai nereiškia, kad diena bus nuobodi. Šįvakar bus labai tinkama nuotaika rimtai apsvarstyti kažkokį įdomų ir kontraversišką dalyką.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą