Horoskopai

Spalio 14 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:
Avinas
Tai, ką šiandien pradėjote, pasistenkite šiandien ir baigti. Tik įpusėtą ir paliktą darbą rytoj gali tekti vėl perdarinėti iš naujo. Sugaišite daugybę laiko, o galutinis rezultatas vis vien bus nei šioks, nei toks.
Tauras
Laikykitės kuo toliau nuo didelių žmonių susibūrimų. Didelė konfliktų viešose vietose tikimybė. Jei atsidursite šalia, neišvengiamai įsivelsite į patį įvykių sūkurį.
Dvyniai
Šiandien pats laikas būtų pasirūpinti savo sveikata. Nepadarius to dabar, ateityje tektų skirti kur kas daugiau laiko ir lėšų. Vakare nevenkite praleisti laiką smagioje kompanijoje - geriau savo namuose ar svečiuose, ne viešose vietose.
Vėžys
Šiandien Vėžį gali kankinti neapibrėžtos ir iki galo neįsisąmonintos kaltės jausmas. Būsite gana jautrus ir pažeidžiamas. Kas nors apsukresnis ir neturintis skrupulų gali pasinaudojęs proga užsilipti jums ant sprando.
Liūtas
Gali pasitaikyti proga kažką įsigyti labai ilgam, gal net visam gyvenimui. Pasistenkite, kad tai nebūtų, pavyzdžiui, sloga.
Mergelė
Gali būti, kad jūsų bilietas - tik į vieną pusę, bet vis vien drąsiai sakykite "sudie" praeičiai. Esate pakankamai gerai pasiruošęs kelionei, tik praverstų truputėlis daugiau pasitikėjimo savimi.
Svarstyklės
Tik jūs pats galite įgyvendinti savo slaptuosius troškimus. Niekas taip gerai jūsų nepažįsta, kaip jūs pats, tad nesitikėkite nerealaus aplinkinių supratingumo.
Skorpionas
Kalbėti vis tą patį ir nesikartoti - didelis menas. Ir akivaizdžius dalykus reikia mokėti pateikti. Jei susikursite tinkamą įvaizdį, šiandien nesunkiai susitarsite dėl svarbaus susitikimo, sudarysite pelningą sandėrį ir apskritai būsite aptarnautas su šypsena.
Šaulys
Būsite kur kas labiau linkęs bendrauti nei paprastai. Labai lengvai megsis naujos pažintys - tiek dalykinės, tiek asmeninės. Nekelkite labai didelių reikalavimų pokalbiui - ir lengvas paplepėjimas kur kas geriau nei tyla.
Ožiaragis
Nesitikėkite, kad kas nors sugebės skaityti jūsų mintis, net artimiausi žmonės. Jei norite ką nors pranešti, kalbėkite garsiai ir aiškiai.
Vandenis
Aplink dedasi nuostabūs dalykai. Galbūt jums prireiks padidinamojo stiklo, kad juos įžiūrėtumėte, bet reikalas vertas pastangų. Sėkmingai susiklosčiusios aplinkybės gali jus padaryti dienos didvyriu. Oriai pasitikite netikėtą šlovę.
Žuvys
Gali tekti rūpintis darbo ar karjeros reikalais. Ieškantį darbo gali apimti neviltis. Dar kartą gerai pagalvokite, kas iš draugų ar pažįstamų galėtų jums padėti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą