Horoskopai

Spalio 15 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Šiandien labiau norėsite pramogauti nei dirbti. Tačiau situacija bus tokia, kad teks susikaupti ir parodyti, ką sugebate kaip specialistai, atsakingi darbuotojai. Nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi, atsargiai su avantiūromis.

Tauras

Šiandien galite suabejoti kai kuriais savo planais ir galimybėmis. Galbūt įvyks kažkas nenumatyta. Galite tiesiog jaustis pavargę nuo kontaktų, nuo pastangų kam nors įtikti. Jei neprivalote niekur eiti iš namų ir galite pasimėgauti ramybe, diena praeis gana neblogai.

Dvyniai

Iš ryto gana intensyviai teks bendrauti su aplinkiniais, giminaičiais, kolegomis. Niekur negalėsite dingti nuo praktinių, žemiškų reikalų tvarkymo. Kažkokių smulkių keblumų gali kilti dėl verslo partnerių elgesio, įstatymų pažeidimų. Vakarą skirkite šeimai, bet neneškite namo negatyvių emocijų.

Vėžys

Nusimato finansinė, turtinė sėkmė, jei buvo padėti tvirti pagrindai. Tačiau taip pat gali pasireikšti lengvabūdiškumas ir finansinis nepastovumas. Dar ir dar kartą atidžiai perskaitykite bet kurį kontraktą, kurį jums gali tekti pasirašyti.

Liūtas

Šiandien jums labai svarbu pasistengti geriau girdėti ir suprasti kitus. Darbas ir finansinė situacija šiandien nedžiugins, tačiau suteiks naujų vilčių ateičiai. Materialiniai ir biurokratiniai sunkumai nesutrukdys pasiekti užsibrėžto tikslo.

Mergelė

Gali iškilti nedidelių kliūčių reikaluose, kuriuos reikia atlikti nedelsiant. Nuostolių gali atnešti nelegalios avantiūros, vaikų išdaigos. Kitus stebins jūsų ypatinga įžvalga, intuicija. Tuo puikiai pasinaudosite, jei užsiimate menine, mistine veikla. Kita vertus, galimi nesusipratimai. Reikėtų vengti liežuvauti.

Svarstyklės

Intensyvus bendravimas, darbai iš dalies padės atitrūkti nuo slegiančių minčių. Tik reikėtų vengti neapgalvotų replikų, nes tai gali pakenkti ne tik jūsų įvaizdžiui, bet ir svarbiems santykiams, jų tolimesnei eigai.

Skorpionas

Turbūt domėsitės politika, finansine situacija. Gali stipriai pasireikšti jūsų garbėtroška, ambicijos. Tai gali susilpninti jūsų supratimą apie tai, kokie iš tiesų yra geriausi jūsų interesai. Reikėtų privengti klaidingų vertinimų.

Šaulys

Tiktų leistis į komandiruotę, imtis didesnės atsakomybės, demonstruoti savo kompetenciją, žinias. Iš savęs ir iš kitų reikalausite, kad darbai būtų atlikti nepriekaištingai. Nerimą gali kelti turtinė arba mylimo žmogaus, vaikų situacija.

Ožiaragis

Diena bus gana įtempta, reikės pastangų ir sėkmės, kad atliktumėte suplanuotus reikalus. Po darbo ar intensyvaus mokymosi atsipalaiduokite, pamąstykite apie nebuitiškus dalykus, pabūkite gryname ore.

Vandenis

Šiandieną nepatartina aiškintis santykių, teisintis arba kažką įrodinėti. Net turėdami geriausių ketinimų galite suklysti arba suklaidinti kitus, kažką gerokai sujaukti.

Žuvys

Darbe šiandien gana daug nuveiksite, bet gali būti, kad uždirbsite mažiau, nei tikėjotės. Nevenkite padėti kolegoms, net jei jie tuoj pat jums negali atsilyginti. Pasisaugokite traumų, avarinių situacijų.

Horoskopai 2010 uju metu

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą