Horoskopai

Spalio 16 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

2010 m. Horoskopai

Avinas

Šiandien būsite itin reikalingas savo artimiesiems ir draugams. Tai nereiškia, kad anksčiau buvote nereikalingas, tiesiog dabar jums tai bus pasakyta tiesiai. Pasistenkite pateisinti pasitikėjimą.

Tauras

Šiandien būsite deramai ir pelnytai įvertintas žmonių, kurių nuomonė jums išties svarbi. Svarbiausia, atminkite, kad kalbėti, ką galvoji, ir galvoti, ką kalbi - anaiptol ne tas pats. Jums labiau tiks antrasis variantas.

Dvyniai

Jūsų ego tampa pernelyg dygliuotas, vertėtų jį šiek tiek sušukuoti, kol to dar nepadarė kiti. Kartu atkreipkite dėmesį ir į savo išvaizdą. Laikas pasitempti ir pasipuošti, gal pagalvoti apie garderobo atnaujinimą.

Vėžys

Žmogus gyvena visuomenėje, tad turi paklusti ir tam tikriems jos įstatymams. Jei jums tokia padėtis nepatinka ir neketinate su ja taikstytis - malonėkite nedejuoti, kai dėl to nukentėsite.

Liūtas

Iki tikro dvasinio komforto jums trūksta tik nedidelio skandalo. Be jokio triukšmo ar šurmulio diena pasirodys paprasčiausiai nuobodi. Vis dėlto nesistenkite realizuoti visų savo sumanymų ar troškimų.

Mergelė

Ši diena Mergelei gali kainuoti brangiai tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Tikėtinos didelės išlaidos. Duok Dieve, kad jos būtų racionalios ir pasiteisintų. Menkas neapsižiūrėjimas gali atimti daug laiko ir sugadinti nervų.

Svarstyklės

Atidžiai klausykitės, kas jums sakoma, bet turėkite galvoje, kad kartais žodžiai turi daugiau kaip vieną reikšmę. Daug ką teks suprasti iš intonacijos ar mimikos, pauzių ar nutylėjimų.

Skorpionas

Energijos turėsite kur kas daugiau nei gali prireikti. Būdamas pernelyg aktyvus, saugokitės pakenkti sau pačiam.

Šaulys

Labai netinkamas metas aptarinėti savo jausmus ar asmeninius reikalus su ne itin suinteresuotu žmogumi. Vertėtų daugiau laiko pabūti vienumoje.

Ožiaragis

Gavęs naujausios informacijos, norėsite tučtuojau veikti, imtis skubių ir ryžtingų priemonių. Luktelėkite. Naujienos dar ne visos. Kai kurios naujos detalės gali iš esmės pakeisti bendrą vaizdą, ir suprasite gerokai paskubėjęs.

Vandenis

Dėl savo užsispyrimo ar storžieviškumo šiandien galite likti vienas ir vienišas. Gal kartais geriau nusileisti ar sutikti su kompromisu?

Žuvys

Šiandien ant jūsų pečių bus užkrauta atsakomybė priimti labai svarbų sprendimą, liečiantį ne vien jus patį. Pagalvokite triskart (o gal ir dar daugiau) prieš pareikšdamas savo nuomonę.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą