Horoskopai

Spalio 17 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Šiandien galite daug nuveikti savo šeimos, artimųjų labui. Jei norite ką nors brangaus įsigyti ar parduoti, būtinai pasikalbėkite su žmonėmis, kurie gali protingai patarti. Galimas daug emocijų sukelsiantis susitikimas, reikalas.

Tauras

Teks rūpintis aibe įvairiausių reikalų. Oficialūs susitikimai lems gerus pokyčius. Palanku imti ir duoti interviu, publikuoti, tvarkyti korespondenciją. Ypatingus jausmus gali sužadinti kartu dirbantis ar besimokantis asmuo.

Dvyniai

Diena bus kupina kontaktų. Rūpės globaliniai dalykai, politika. Galite gauti žinią, kuri jus pradžiugins arba turėsite naudos iš praktinės ir organizacinės veiklos, pajamų šaltinių paieškų. Tiktų tvarkyti dokumentus, susijusius su paveldėjimu, nekilnojamuoju turtu bei užsiimti kūrybine veikla.

Vėžys

Šiandien savo jėgas bei dėmesį paskirstykite taip, kad jų užtektų ne vien darbui, mokslui, bet ir tiems, kurie šalia jūsų. Tinkamas metas užsiimti nekilnojamojo turto klausimais, tvarkyti verslo reikalus. Tačiau vakaras nebus malonus. Kažkokiu būdu teks ginti savo interesus.

Liūtas

Šiandien būsite įžvalgesni ir intuityvesni nei paprastai. Ir vis dėlto galite patekti į dviprasmišką padėtį, patirti nuostolių, jeigu pernelyg reikšite asmeninę iniciatyvą. Diena bus geresnė, jei užsiimsite įprastais dalykais ir viską darysite neskubėdami.

Mergelė

Galite ieškoti naujų pajamų šaltinių, derėtis, vykti į komandiruotes, ypač į užsienį, planuoti studijų, naujo darbo perspektyvas. Diena turėtų būti sėkminga. Palanku vizituoti įtakingus asmenis, skirti draugiškus ir romantiškus pasimatymus. Galite tikėtis svarbios žinios, naudingo patarimo, pasiūlymo.

Horoskopai 2010

Svarstyklės

Diena bus nebloga, jei spėjote užsitikrinti kolektyvo pritarimą, bendrą iniciatyvą. Gali būti, kad teks rūpintis oficialiais reikalais, daugiau bendrauti su valdininkais, viršininkais arba patiems stropiai administruoti, organizuoti. Nestokosite priešingos lyties dėmesio.

Skorpionas

Šiandien padidinsite savo autoritetą, jeigu būsite objektyvūs, nusiteikę ieškoti teisingiausių, moraliausių kelių savo tikslams pasiekti. Galite tikėtis įtakingų asmenų palaikymo. Palanku konsultuotis su juristais. Įmanomos naujienos ar kelionės, susijusios su kvalifikacijos kėlimu, darbu ar mokslu toli nuo namų.

Šaulys

Ši diena bus labai kūrybinga tiems, kam reikalingas įkvėpimas ir nepriekaištinga kompetencija.Gana sparčiai tvarkysitės su darbais ir joks krūvis neatrodys baisus, ypač jei šalia bus simpatiški žmonės, nusiteikę patalkinti, pralinksminti. Net rimti dalykiniai susitikimai nestokos žaismingų atspalvių.

Ožiaragis

Neblogai seksis realizuoti kūrybinius ir finansinius sumanymus, ypač jeigu jausite nuoširdžią kolegų paramą. Gera diena bendradarbiavimo sandoriams. Šiandien sudarytos verslo, komercinės sutartys turėtų pasirodyti naudingomis. Iš antrosios pusės ar gerbėjų taip pat galite sulaukti malonių staigmenų.

Vandenis

Šiandien savo kūrybingumą, energiją pademonstruosite profesinėje veikloje ir siekdami sudominti patinkantį asmenį. Iš dalies tai turėtų pavykti. Galite pastūmėti pirmyn jums naudingus projektus, verslo sandorius.

Žuvys

Jums gali pavykti išspręsti opų klausimą, susijusį su verslu, įsidarbinimu, nuosavybe. Bus lengva bendrauti, ieškoti kolektyvinių sprendimų, demonstruoti, ką sugebate. Galima sėkmė loterijoje, konkurse, žaidime, sportinėse varžybose, taip pat reikaluose su žiniasklaida, menais.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą