Horoskopai

Spalio 20 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Svarbiausia - likti sąžiningam pačiam su savimi, ypač vertinant savo, kaip žmogaus, savybes ir galimybes. Tai padės jums išspręsti klausimą, kuris, paliktas savieigai, garantuotai jus užgraužtų.

Tauras

Šiandien būsite toks lengvabūdis, kiek tai jums leis amžius ir užimama socialinė padėtis. O gal ir peržengsite ribą. Kartais, žinoma, labai smagu pakvailioti, bet saiką vis dėlto reikėtų žinoti.

Dvyniai

Patirsite didžiulį pasitenkinimą, nes pasitaikys progą išdidžiai pareikšti: "O juk aš jums sakiau!". Kita vertus, nesitikėkite, kad neteisieji nuolankiai tylės ir pripažins jūsų moralinę pergalę. Galite išgirsti ir nemalonių komentarų savo adresu.

Vėžys

Šiandien darysite įspūdį žmogaus, fantastiškai lengvai prisitaikančio prie bet kokių aplinkybių. Kai kas gali net pamanyti, kad turite problemų dėl asmenybės tapatumo. Neverta dėl to jaudintis, problemų turi jie, o ne jūs.

Liūtas

Diena tikrai netikusi varžyboms, ginčams ar azartiniams žaidimams. Nė nemėginkite niekam įpiršti savo nuomonės ar įrodyti savo tiesą. Kur kas protingiau būtų daugiau laiko skirti savišvietai, kūno ir proto mankštai.

Mergelė

Jums verkiant reikia aplinkinių dėmesio, susidomėjimo jūsų darbais ir reikalais. Likimo ironija ta, kad gavęs, ko taip trokšta širdis, jausitės esąs nevertas būti dėmesio centre, dėl to nervinsitės, darysitės šiurkštus ir atžarus.

Svarstyklės

Mėgaukitės kiekviena likimo dovanota valanda ir nesukite sau galvos dėl ateities. Šiandien dėl jos negalite padaryti ničnieko, tad ramia širdimi ir sąžine galite kuriam laikui pamiršti darbus ir atsiduoti pramogoms.

Skorpionas

Didelė dalis to, kas iki šiol buvo slapta, šiandien iškils į viešumą. Telieka tikėtis, kad tai jums paranku.

Šaulys

Jūsų ketinimai tikrai nuostabūs, bet laikas jiems įgyvendinti šiandien jei ne pats blogiausias, tai ir tinkamu jį sunku pavadinti. Atidėkite juos kuriam laikui, tik nepamirškite visiškai. Gaila būtų tokios geros idėjos.

Ožiaragis

Šiandien teks gerokai paprakaituoti - dienelė laukia ne iš lengvųjų. Gali kilti finansinių problemų - ne katastrofiškų, bet ir ne trumpalaikių.

Vandenis

Jūsų šnerves kutena uždrausto vaisiaus kvapas. Jis pernelyg viliojantis, anksčiau ar vėliau vis vien jį nuskinsite, tik ar verta skubėti?

Žuvys

Jei jau turite tokį norą - nuveikite ką nors naudingo visuomenei. Kaip sykis tokio pobūdžio veikla šiandien seksis geriausiai, atneš jums džiaugsmo ir pripažinimą.

Bendrai apie tai, ką jums žada horoskopai 2010-iesiems metas. Jei turite laiko, rekomenduoju skaityti linksmus anekdotus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą