Horoskopai

Spalio 21 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Tikriausiai būsite įvykių sūkuryje, patirsite įvairias aplinkos įtakas. Galite turėti buhalterinių, piniginių, turtinių rūpesčių. Iš ryto nelabai seksis juos tvarkyti, bet vėliau įeisite į vėžes. Nieko nepalikite savieigai, aiškinkitės tuos klausimus, nuo kurių priklauso tvarkinga apskaita, komercinė nauda.

Tauras

Ryškiai išaugs jūsų kūrybinis potencialas, vidinis magnetizmas. Nuo jo neatsiliks ir fizinis patrauklumas. Beveik visi pokalbiai suksis apie meilę, meną, madas. Galite pajusti potraukį svaigalams bei erotiniams eksperimentams. Galbūt užsimegs nauja meilės intriga arba atsinaujins senas romantiškas ryšys.

Dvyniai

Rytiniai ginčai gali gerokai sugadinti nuotaiką. Nepasiduokite nei įsiūčiui, nei depresijai. Pažvelkite į viską filosofiškai, atlaidžiai. Vakaras su intymumo bei romantikos atspalviu galėtų daug ką ištaisyti, tad pasistenkite.

Vėžys

Iš ryto bus sunku prisilaikyti susidarytos dienotvarkės - kažko nespėsite, atsiras nenumatytų trikdžių. Būtina kuo daugiau bendrauti, išsakyti savo problemas, viltis, planus, ieškoti sąjungininkų, rėmėjų. Į vakarą daugės romantiško polėkio. Jus gali prisiminti solidus gerbėjas arba kažkas parodys ypatingą dėmesį, susižavėjimą.

Liūtas

Diena bus kažkokia padrika, nesuplanuojama. Sunkiai seksis laikytis darbotvarkės. Iš ryto teks pasirūpinti vaikų ar mylimo žmogaus reikalais. O vėliau taip pat mažai laiko turėsite sau, nes jūsų dėmesio reikalaus draugai, pažįstami. Galite tikėtis romantiškų pažinčių arba intriguojančių pokalbių, flirtų.

Mergelė

Daugiausiai pastangų šiuo metu bus nukreipta į profesinį augimą, karjeros perspektyvas, įsitvirtinimą. Labai svarbu mokėti naudotis informacija, žinoti aktualijas, nes spragos šioje srityje gali jums ar per jus kitiems pakenkti. Vakare seksis mokyti kitus, daryti įspūdį priešingai lyčiai.

Svarstyklės

Svajosite lengvai ir greitai praturtėti, susirasti naudingą partnerį, patirti neįprastų potyrių. Tačiau galite neįvertinti tikrovės, per daug sau leisti ir dėl to, mažų mažiausiai, patekti į apkalbų bei intrigų sūkurį.

Skorpionas

Jausite gyvybišką atsinaujinimo, pasikeitimų poreikį. Įmanomos avantiūros, į kurias gali mėginti įtraukti meilės ar verslo partneris. Galvokite, kuo rizikuojate. Nieko gero, jei savo turtu, pinigais.

Šaulys

Šiandien neišsisuksite nuo darbų ir pareigų. Galite susidomėti nauja dieta, grožio patarimais, sveikatos atstatymo metodikomis. Vakaras išties palankus įvaizdžio eksperimentams bei meilės romantikai.

Ožiaragis

Turėtų sektis meilės, kūrybos, sporto, vaikų auklėjimo srityse. Kita vertus, galimi nesusipratimai partnerystės reikaluose, draugystėse. Vakare galite vykti į pramoginį renginį, slaptą meilės pasimatymą arba tai suorganizuoti savo namuose.

Vandenis

Iš ryto tikėtinas emocionalus ir nelabai draugiškas pokalbis su moterimi. Į vakarą daugės malonesnio dėmesio iš aplinkinių. Galite sulaukti viliojančių pasiūlymų, bet vargu ar jais pasinaudosite.

Žuvys

Rytas gali būti kiek padrikas, bus sunku elgtis planingai, atsakingai arba susidursite su tokiais žmonėmis, kurie į reikalus žiūri formaliai. Į vakarą daugės pokalbių jus dominančiomis temomis, flirtų. Netrūks įspūdžių.

Bendrai apie tai, ką jums žada horoskopai 2010-iesiems metas. Jei turite laiko, rekomenduoju skaityti linksmus anekdotus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą