Horoskopai

Spalio 28 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Laikykitės tvarkos ir drausmės, ypač viešose vietose. Jokiu būdu nešiukšlinkite. Labai bloga diena linkusiems į asocialų elgesį.

Tauras

Nesivaržykite būti kiek įtaresnis - šiandien tai dažniausiai pasiteisins. Svarbiems reikalams šiandien gali pritrūkti ryžto. Jei nesate tikras, kad balsas nesudrebės, tai svarbios kalbos verčiau nė nepradėkite.

Dvyniai

Nepasikliaukite vien tik racionaliu protu - šiandien jums kur kas labiau padėti gali giliai pasąmonėje snaudžiantys instinktai. Itin įtempta diena. Didelių darbų nebus, užtat smulkūs užgrius kaip lavina.

Vėžys

Savo paties nuostabai suvoksite, kad tai, kas dar vakar rodėsi nepajudinama tiesa, šiandien ima svyruoti, o jūsų nuomonė po truputį ima keistis į priešingą. Ką gi, telieka tikėtis, kad tai tik į gera.

Liūtas

Pabudęs rytą galite pasijusti esąs dievų išrinktasis. Tokios savijautos pasekmės gali būti pačios įvairiausios, bet nuobodi diena tikrai nebus.

Mergelė

Pati didžiausia jūsų problema šiandien - nenoras ar nesugebėjimas priimti sprendimų. Jei iš tiesų niekaip kitaip negalite, ką gi, dauguma jūsų reikalų dar gali palaukti dienelę kitą.

Svarstyklės

Šiandien Svarstyklių laukia ne itin malonūs ir širdžiai nemieli darbai. Tik nesiskųskite likimu garsiai - įsižeidęs artimiausiu metu jis gali jums surengti išvis pragarą.

Skorpionas

Puiki diena gauti dovanų ir ypač - pačiam ką nors dovanoti. Būsite gan išsiblaškęs - tad jei ko nesupratote, nesidrovėkite paklausti dar kartą.

Šaulys

Turite būti pasiruošęs padėti draugui čia ir dabar, nepaisydamas savo paties interesų. Kuo mažiau galvosite apie save, tuo geresnė bus diena. Gal ir keistai skamba, bet įtikti kitiems šiandien bus kur kas lengviau nei sau.

Ožiaragis

Jei laisvė ir asmeninė nepriklausomybė jums - didžiausios vertybės, šią dieną vargu ar pavadinsite sėkminga. Jei esate pasiruošęs ir pasiryžęs su kitu žmogumi dalytis ir vargais, ir džiaugsmais - ši diena gali būti fantastiška.

Vandenis

Jei dar nesijaučiate esąs Visatos valdovas, tas jausmas tuoj jus užvaldys. Šiandien Vandeniams gresia pačios sunkiausios formos didybės manija. Pasistenkite ją įveikti bent jau be žymesnių nuostolių.

Žuvys

Laikas tvirtai paimti save už apykaklės ir gerai papurtyti. Tai nebus lengva, bet jei pavyks - rezultatai pranoks lūkesčius. Šiandien galite kalnus nuversti, bet turite matyti viliojantį tikslą ir turėti aiškią motyvaciją.g

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą