Horoskopai

Vardų kilmės

Lapkričio 17 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Pats laikas užsiimti piniginiais reikalais. Su viršininku verta pasikalbėti jūsų algos padidinimo tema, o skolininkams priminti, kad jau laikas atiduoti skolas. Labai galimas dalykas, kad kažkas sutiks su jūsų argumentais.

Tauras

Diskutuodamas įsitikinkite, kad pašnekovas tikrai teisingai jus supranta. Būsite linkęs dėstyti mintis gana painiai ir neaiškiai, tad dėl nesusikalbėjimo gali kilti įvairiausių nesusipratimų ar keblių situacijų.

Dvyniai

Turėtumėte pagaliau rasti aukso vidurį tarp energingos veiklos ir vidinės ramybės. Seksis darbuotis tiek vienam, tiek komandoje. Puiki proga imtis radikalių permainų.

Vėžys

Būsite itin ūmus ir emocingas. Vargas tam, kas papuls jums po ranka, ypač jei bus iš tiesų neteisus. Bet ir teisieji verčiau tepasisaugo. Pasistenkite apsieiti be fizinių traumų.

Liūtas

Nė minutės neleiskite veltui. Diena tinkama praktiškai bet kokiai veiklai, išskyrus dykaduoniavimą. Šiandieninės veiklos vaisiais dar ilgai mėgausitės.

Mergelė

Negailėkite laiko pokalbiams, kurie iš pirmo žvilgsnio rodosi tušti ir nereikšmingi. Krūvoje plepalų auksu sublizgės labai vertinga informacija. Tik atidžiau klausykite.

Svarstyklės

Ši diena - ne jūsų. Kuo mažiau matysitės ir girdėsitės, tuo geriau. Ir dirbti, ir ilsėtis stenkitės vienas.

Skorpionas

Lydės finansinė sėkmė, ir kur kas didesnė nei galėjote tikėtis. Tik nesiimkite ilgalaikių projektų - fortūnos šypsnys trumpas.

Šaulys

Būkite mandagus ir dėmesingas aplinkiniams. Stebėkite aplinką, visada žinokite, kas darosi jums už nugaros. Neikite per gatvę neleistinoje vietoje.

Ožiaragis

Šiandien savarankiškai sugebėsite kurti tik chaosą. Gal verta leistis vadovaujamam kieno nors kito, jei siekiate kokio nors kito rezultato.

Vandenis

Veikiausiai pateksite į itin kvailą situaciją. Būkite pasirengęs nutaisyti protingą veido išraišką, kai iš tiesų norėsis prasmegti skradžiai žemę.

Žuvys

Šiandien galite prarasti tai, ką jau labai seniai turite ar pažįstate. Pasistenkite nesipykti su senais draugais, nesinaudokite senoviniu kavos servizu, kurį gavote iš močiutės kaip palikimą ir panašiai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą