Dienos horoskopas

Gruodžio 25 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Namuose galite tikėtis nekonstruktyvios sumaišties. Pasistenkite nepasiduoti bendram pamišimui. Geriausia būtų radus tinkamą priežastį praleisti dieną kažkur kitur. Vakarop gali imti mausti dantį ar prasidėti sloga.

Tauras

Palanki ir vaisinga diena. Sužinosite daug naujo, tai padės jums nugalėti kamavusias abejones ir pasijusti kur kas tvirčiau. Įsimylėjėliai gali pagaliau nuspręsti gyventi kartu ar imtis konkrečių žygių ta linkme.

Dvyniai

Neatmeskite nuoširdžiai siūlomos pagalbos, išklausykite labiau patyrusio draugo patarimą, nesišalinkite kolektyvinės veiklos. Nusiraminęs ir sutramdęs emocijas sugebėsite naujai pažvelgti į prieštaravimus tarp proto ir širdies, pastaruoju metu draskiusius jums širdį.

Vėžys

Bendravimas su seniai matytais žmonėmis bus itin perspektyvus ir vaisingas. Jei šiandien padėsite tinkamus pamatus, rytoj jau galėsite pradėti statyti savo sėkmės rūmą.

Liūtas

Pats laikas daryti išvadas, sumuoti rezultatus. Gal verta iš naujo įvertinti artimiausius tikslus, peržiūrėti planus? Puikus metas plėsti akiratį: sėkmė lydės visus besimokančius, studijuojančius, apskritai ieškančius informacijos.

Mergelė

Galite būti priverstas vėl vykdyti įsipareigojimą, kurį, jūsų manymu, jau seniai esate įvykdęs. Tikriausiai bus labai skaudu, bet pasiguoskite bent tuo, kad situacija galiausiai pasisuks jums palankia puse.

Svarstyklės

Iš mylimo žmogaus šiandien galite tikėtis gražių teigiamų emocijų, taip pat pasisemsite naujų jėgų ir įkvėpimo ateities darbams.

Skorpionas

Dvasinę pusiausvyrą ir sielos ramybę padės atgauti aplinkos pakeitimas. Kuo tolimesnė kelionė, tuo geriau. Tik venkite egzotiško, neįprasto maisto - jūsų skrandis šiandien ypač jautrus ir įnoringas. Protingiausia būtų apskritai surengti jam iškrovos dieną.

Šaulys

Kurdamas ilgalaikius planus verčiau numatykite bent kelis galimus ir priimtinus variantus. Vakaras bus puikus kūno precedūroms.

Ožiaragis

Aktyvi fizinė veikla ar intensyvus naudojimasis buitine technika gali baigtis rimta trauma, tad būkite itin atsargus. Vis dar kels rūpesčių materialinė padėtis.

Vandenis

Namuose drąsiai imkitės imkitės pačių sunkiausių darbų - šiandien jums seksis. Daugiau dėmesio skirkite savo vaikams.

Žuvys

Pirmoje dienos pusėje galite būti surūgęs, tačiau antroje romantiška nuotaika padės praleisti itin malonų vakarą su mylimu ir mylinčiu jus žmogumi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą