Horoskopai metams

Gruodžio 31 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:
Avinas
Daug ką lems atsitiktinumas ir sutapimai. Šiandien planuoti ką nors rimto visai dienai - tuščias užsiėmimas. Geriau maloniai ruoškitės vakaro šventei.
Tauras
Savo mintis ar idėjas dėstysite tokiu originaliu būdu, kad tikėtis būti suprastam iš pirmo karto kažin ar verta. Neširskite dėl to, devyniais atvejais iš dešimties dėl nesusikalbėjimo būsite pats kaltas.
Dvyniai
Šiandien ypač gerai seksis spręsti su materialinėmis vertybėmis ar finansais susijusius klausimus. Galvokite, ką kalbate - pernelyg šmaikštus liežuvis gali pridaryti jums rūpesčių.
Vėžys
Šiandien šalia jūsų būti itin nelengva, o dirbti darbą apskritai vargiai įmanoma. Tie, kurie ištvers, galės pasigirti auksine kantrybe. Užtat jūs galėsite atskirti pelus nuo grūdų, tikrus draugus nuo pakeleivių.
Liūtas
Veikliems Liūtams ši diena gali pasirodyti beprotiškai nuobodi. Jei ir vyks kokia veikla, tai išoriškai ji niekaip nebus matoma, rezultatai - visiškai neakivaizdūs. Šiandien bėgdamas spėsite tiek pat, kiek ir ramiai eidamas.
Mergelė
Galite jaustis visiškai sutrikęs ir pasimetęs, praradęs bet kokius orientyrus ir tikslus. Nesijaudinkite, ne jūs vienas toks, be to, ši būsena neturėtų trukti ilgai. Jei vis dėlto sugebėsite nuveikti kažką naudingo, galite pagrįstai savimi didžiuotis.
Svarstyklės
Aplinkiniai pernelyg greiti vertinti jūsų darbus ar poelgius, todėl jų komentarų neimkite nei į galvą, nei į širdį. Viščiukus rudenį skaičiuoja. Svarbiausia - kad pats būtumėte tikras savo teisumu.
Skorpionas
Tai, kas vyksta su jumis ir aplink jus, kol kas tėra pradinėje stadijoje. Dar galimos pataisos. Įvykius pakreipti sau naudinga linkme padės senos pažintys ir laimingas atsitiktinumas.
Šaulys
Tęsite praėjusią savaitę pradėtus darbus. Judėjimas turėtų dar paspartėti, šlovinga pabaiga artėja. Svarbus ir reikšmingas atsinaujinimo momentas, kartu ryškės ir grįžimo prie seniau atsisakytų dalykų aspektas.
Ožiaragis
Tai, ko įnirtingai kratotės, atkakliai seka jums iš paskos. Gal verta apsimesti, kad dabartinė padėtis jus visai tenkina? Gal tada atstos?
Vandenis
Ryžtingi veiksmai galimi tik tokiu atveju, jei esate visiškai tikras jų pagrįstumu ir teisumu. Pradėjęs abejoti nebenuveiksite nieko.
Žuvys
Šiandien geriausias jūsų draugas - jūs pats. Pasistenkite neerzinti ir neskriausti savęs, juo labiau neleiskite to daryti kitiems. Netinkama diena labdarai ar altruistiškiems poelgiams.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą