Horoskopai savaitei

Gruodžio 30 dienos horoskopas savaitei 12 Zodiako ženklų:
Avinas
Iš pat ryto galite jaustis kažkoks pavargęs ir neišsimiegojęs. Gal dėl to kaltas nuolatinis saulės trūkumas, o gal kamuojantys niūrūs prisiminimai. Tikintiems labai padėtų nuoširdi malda. Turėtumėte kuo daugiau laiko praleisti su jums mielais žmonėmis.
Tauras
Kivirčų, savivalės, pažadų nevykdymo diena. Laikykitės bent elementariausių saugumo reikalavimų. Nesileiskite į kalbas su nepažįstamais žmonėmis, saugokitės aštrių daiktų.
Dvyniai
Jau turite iš ko rinktis: galite arba sėsti ir apraudoti praleistą progą, arba imtis aktyvios naujų galimybių paieškos. Pasirinkimą gali lemti netikėtai susiklosčiusios objektyvios aplinkybės.
Vėžys
Šiandien jums bus atleistos išdaigos, už kurias kitą dieną gerokai nukentėtumėte. Vėžio moterys bus itin žavios ir neatremiamos. Pasistenkite tuo nepiktnaudžiauti.
Šiandien toli gražu ne pati palankiausia diena deryboms, apskritai dalykiniams pokalbiams, užtat įgyvendinti jau anksčiau sutartus uždavinius seksis puikiai. Tuo pasistenkite ir užsiimti.
Mergelė
Atsiras realus šansas kai ką greitai ir radikaliai pakeisti sau naudinga linkme. Nežiopsokite, kol proga nepasinaudojo kas nors kitas.
Svarstyklės
Šiandien jūsų planai, nuotaikos ir jūs pats - trapūs ir pažeidžiami kaip niekada. Venkite sunkių daiktų ir pokalbio temų, aktyvios fizinės veiklos ir skersvėjų.
Skorpionas
Nuo jūsų norų šiandien mažai kas priklausys. Verčiau mėginkite nesispardydamas prisitaikyti prie to, kas vyksta. Už realios padėties ignoravimą ar juo labiau - mėginimus plaukti prieš srovę bus skaudžiai baudžiama.
Šaulys
Depresijos išvengti padės tik geras humoro jausmas arba draugai. Darbe ne viskas gerai - ieškokite originalaus sprendimo. Gali praversti asmeniniai ryšiai. Su įstatymais susijusius reikalus verčiau atidėti kitai dienai.
Ožiaragis
Labai tikėtina, kad susipyksite su namiškiais. Pasistenkite išvengti santykių aiškinimosi ar abipusių kaltinimų. Bent jau nepradėkite pirmas.
Vandenis
Šiandien Vandenis bus gana sentimentalus, linkęs svajoti, pasinerti į prisiminimus. Trūks šilumos ir jaukumo, užtat bendradarbių ar šeimos narių pašaipų - aiškiai per daug. Jautresnė asmenybė gali tiesiog apsinuodyti pernelyg stipriomis emocijomis.
Žuvys
Ir į patį rimčiausią darbą pasistenkite žiūrėti kaip į patrauklų žaidimą, nesivaržykite pasigirti savo pasiekimais, jei tik tokių yra. Palanki diena dalyvauti varžybose, konkursuose. Tikros pramogos kol kas palauks, vakarą teks skirti šeimos ar buities reikalams tvarkyti.

2011-ieji metai tavo kompiuterio ekrane. Horoskopai, kurie atsakys, ar seksis kitais metais tavo zodiako ženklui: 2011

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą