Meiles horoskopas

2011-ųjų metų meilės horoskopas (Meilės horoskopas 2011). Ateitis tavo kompiuterio ekrane: 2011 horoskopai


Gruodžio 29 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:
Avinas
Nesąmoningai ieškosite atsakymų į galbūt beviltiškus klausimus. Kankins ne visai malonūs prisiminimai, savigrauža. Verčiau nepradėkite naujų darbų. Apskritai jei reikalai gali palaukti, tai tegul ir palaukia.
Tauras
Kūrybos žmonės patirs didelių vidinių išgyvenimų ir pokyčių. Tinkamas laikas keliauti, pažinti naujus kraštus ir žmones. Nesišalinkite senų draugų, nevenkite ir naujų pažinčių.
Gresia kivirčas su artimu draugu, bet pirmiausia galvokite apie savo sveikatą. Jei pajusite, kad širdis šlubuoja, nedvejodamas atidėkite geresniems laikams stiprių nervų reikalaujančius darbus. Iš sutuoktinio galite sulaukti dviprasmiško siurprizo.
Vėžys
Turite į ką atsiremti. Šiandienos darbai bus prasmingi ir reikalingi, jei ne šiandien pat, tai ryt ar poryt - tikrai. Pats laikas atsikratyti žalingo įpročio ir formuoti naudingą.
Liūtas
Bendra veikla pastebimai sutvirtins jūsų santykius su namiškiais. Galimas blogas naujienas ar kitas negandas pakelti padės artimųjų supratimas ir šiluma. Tinkamas požiūris ir pačias rimčiausias problemas padės paversti ne tokiomis baisiomis ir visai įveikiamomis.
Mergelė
Daugiau laiko praleiskite su šeima, stiprinkite asmeninius santykius. Jei planuojate atlikti kokį darbą, gali prireikti derinti veiksmus ir įdėti nemažai pastangų. Nemeluokite - jei jau negalite pasakyti tiesos, verčiau nutylėkite.
Svarstyklės
Pasistenkite, kad diena būtų kiek įmanoma ramesnė. Atidžiai rinkitės maistą - galimi virškinimo sutrikimai. Jūsų nuotaikos nepastovumas, blaškymasis erzins aplinkinius.
Skorpionas
Sunkaus fizinio darbo verčiau venkite. Diena tinkama savo galimybėms ir perspektyvoms įvertinti, toli siekiantiems ateities planams kurti. Gali pasitaikyti proga pademonstruoti žinias ar išmintį ir tuo užsitarnauti aplinkinių pagarbą.
Šaulys
Svarbiausia - susidaryti aiškų dienos planą ir nesistengti atsisėsti iš karto ant dviejų kėdžių... Venkite neplanuotų išlaidų pramogoms - šeimos biudžetui tai gali turėti kur kas didesnę įtaką nei jūs manote.
Ožiaragis
Niekaip negalėsite išsivaduoti iš iliuzijų pasaulio. Kankins abejonės, grauš perdėta, neva įžeista savimeilė. Pasistenkite nepiktnaudžiauti alkoholiu ar kitokiais kvaišalais. Galite sužinoti nemalonią jums paslaptį.
Vandenis
Šiandien galite pasikliauti tik savimi. Nauja pažintis leis į daug ką pažvelgti naujomis akimis. Sėkmės galite tikėtis nekomercinėje, visuomeninėje veikloje.
Žuvys
Laukia rimtas pokalbis su partneriu ar artimu draugu. Kuo greičiau išsiaiškinsite nesutarimus ir atleisite vienas kitam, tuo geriau bus jums abiem. Pats laikas atiduoti skolas, bet nesitikėkite gauti pelno pats.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą