Metu horoskopas

Metų horoskopas 2011-iesiems jau sudarytas. Sužinok dabar, ką tau žada ateinantys 2011-ieji. 
Gruodžio 20 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (2008 metų horoskopas visiems zodiako ženklams):
Piniginiai reikalai gali pasirodyti esantys netikėtai sudėtingi ir painūs. Ypač saugokitės žmonių, nežiūrinčių į akis pokalbio metu. Su tokiais reikalų geriau neturėti.
Tauras
Net jei esate sau prisiekęs griežtai skirti viešąjį ir asmeninį gyvenimus, turite sau pripažinti, kad kai kurie bendrieji principai puikiausiai tinka abejoms sferoms. Profesiniai įgūdžiai šiandien gali labai praversti ir buityje.
Dvyniai
Reikalų turėsite tiek , kad verta susirašyti juos iš eilės ir nedelsiant pradėti nuo pirmo punkto. Teks kaip nors pakęsti aplinkinių neorganizuotumą. Apskritai diena bus gana sunki, bet įdomi.
Vėžys
Visą dieną būsite dėmesio centre. Galite sulaukti labai daug svečių. Taip pat tikėtinas naujas romanas. Gėlėmis savo dėmesį ir jausmus išreikšite daug geriau nei žodžiais.
Liūtas
Matuosite devynis kartus, o kirpti gal taip ir neprisiruošite... Gink Dieve aklai pasitikėti nuogirdomis ar šiaip žiniomis iš nevisiškai patikimų šaltinių. Vakare netikėtas įvykis gali aukštyn kojomis apversti visus planus.
Mergelė
Kartais tenka šokti vandenin ir nežinant gylio. Šiandien nebijokite pasielgti spontaniškai. Vakare būsite nepaprastai komunikabilus ir iškalbingas.
Svarstyklės
Nemeskite kelio dėl takelio, kitaip turėsite bėdos. Laikytis taisyklių kartais taip pat smagu, kaip ir jas laužyti. Popiet galite būti gundomas išleisti pinigus, kurių dar negavote.
Skorpionas
Rytas turėtų prasidėti mažyte sėkme ir atnešti gerą nuotaiką visai dienai. Gal rasite savyje jėgų ir ryžto vėl imtis darbo, kurį anksčiau atidėjote taip ir neįveikęs? Mielai priimkite siūlomą pagalbą.
Šaulys
Jūsų pokštai ar pasilinksminimai kažkam gali brangiai kainuoti. Labai gali būti, kad trokštamus dalykus šiandien palaikysite tikrais. Tiesiog giliai įkvėpkite oro ir dar kartą gerai pagalvokite...
Ožiaragis
Jūsų laukia gera diena ir dar geresnis vakaras. Darbai ir pramogos pažymėtos aiškiu kolektyvumo ženklu. Jokiu būdu neišduokite tik jums patikėtos paslapties.
Vandenis
Kažkas bandys jums nurodinėti, kaip turėtumėte gyventi, nors neturi tam teisės. Priešintis gali būti sunku, bet būtina, jei norite, kad tai pagaliau liautųsi. Venkite pernelyg didelio streso - šiandien jis galėtų rimtai pabloginti jūsų sveikatą.
Žuvys
Jaučiate nuolatinį spaudimą daryti kažką konkretaus. Tik atminkite, kad dažnai galutinio rezultato kokybė yra kur kas svarbesnė už darbų spartą. Jei jums iš tiesų reikia kokios nors informacijos, nesivaržykite dėl to paskambinti kad ir į kitą pasaulio kraštą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą