Horoskopas 2008

Jau 2011 čia pat!
Sausio 20 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:
Avinas
Šiandien ims pildytis tai, ko taip seniai troškote. Būkite budrus ir atsargus, kad tik nepabaidytumėte sėkmės. Tokie šansai pasitaiko retai.
Tauras
Nemanykite, kad visuomet tiesiog privalote laimėti. Šiandien jums teks patirti ne visiškai pelnytą pralaimėjimą. Tai nereiškia, kad žlugs visos jūsų viltys, bet darbo visur teks įdėti dvigubai.
Dvyniai
Diena bus kupina nesusipratimų. Emocijos banguos it audringa jūra, ir, svarbiausia, kad kartais be jokio pagrindo. Vertėtų pasirūpinti valerijono arba gera kompanija po dienos vargų.
Vėžys
Kodėl klausinėjate, jei atsakymą ir taip žinote? Šiandien jums neprireiks patarimų iš šalies ar draugų pagalbos. Tik būkite mandagus, pasistenkite neįžeisti atsisakydamas siūlomos paslaugos.
Liūtas
Galite patekti į situaciją, kai teks skubiai apsispręsti ir pasirinkti tik vieną vienintelį variantą. Jums tai gali būti absoliučiai netikėta, pagalvoti laiko tikriausiai nebus. Nesiskųskite, o pasistenkite vis dėlto išpešti naudos.
Mergelė
Šiandien būsite itin sentimentalus. Vertėtų atsiriboti nuo itin džiugiai nusiteikusių pažįstamų, kurie gali lengvai jus įžeisti. Tiktų jaukiai pavakaroti su knyga, na, blogiausiu atveju - su šunimi...
Svarstyklės
Jei siekiant taip trokštamo tikslo reikia šiek tiek rizikuoti, šiandien jūs galite pamėginti. Jei vis dėlto nepasisektų, bent jau patirties tikrai įgysite. Žaizdos gyja greitai - galėsite bandyti dar kartą.
Skorpionas
Šiandien sugebėsite naudingai pritaikyti patį nereikalingiausią daiktą, kad tik toks atsirastų. Puikiai pavyks bendrauti su žmonėmis, nes mokėsite kiekvieną prakalbinti. Išnaudokite tokius sugebėjimus darbe.
Šaulys
Nevalgykite pusryčiams sunkiai virškinamo maisto, tai padės išsaugoti gerą nuotaiką iki vakaro. Darbe pasistenkite be reikalo nesivelti į karštas diskusijas ir juo labiau venkite apkalbų.
Ožiaragis
Nevertėtų šiandien užsiimti itin aktyvia veikla, stengtis pakeisti viso pasaulio tvarką per vieną dieną. Ji ir pati neilgai trukus pasikeis, tik dar nežinia į kurią pusę... Kol kas verčiau užimkite stebėtojo poziciją.
Vandenis
Būkite atsargus, nes galite labai netikėtai sau pačiam prišnekėti nereikalingų dalykų netinkamu momentu. Tarp jus supančių žmonių yra tokių, kurie gali sureaguoti labai jautriai. Tuomet konflikto neišvengsite.
Žuvys
Šiandien, kad ir kaip liūdna, pirmu smuiku jums groti neteks. Pagalvokite, kad ne kasdien gali būti šventė, išmuš ir jūsų valanda. Nekovokite dėl to, ko negalite gauti, nes taip tik susigadinsite reputaciją.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą