Palmyros horoskopai ?!

Sausio 2 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:
Avinas
Nei iš šio, nei iš to galite susipykti su visu pasauliu iš karto. Turėtumėte vis dėlto apsispręsti, kas konkrečiai jums neįtinka. Vardą turinti problema bus sprendžiama daug lengviau.
Tauras
Kuo daugiau laiko praleiskite tarp žmonių, nebūkite vienas. Vienatvė šiandien Jautį slėgs ypatingu svoriu. Kuo didesnė minia aplink, tuo geriau jausitės.
Dvyniai
Vien tik gerais norais gyvas nebūsi. Energijos turėsite per akis. Visa problema - nukreipti ją tinkama vaga. Nedelskite imtis aktyvių veiksmų.
Vėžys
Jūsų dorumas tiesiog nuginkluoja. Trikdote žmones, verčiate juos jaustis nejaukiai. Ar iš tiesų siekiate būtent tokio efekto?
Liūtas
Deginate žvakę iš abiejų galų. Ugnis tikrai skaistesnė, bet ar tai viskas, ko jums reikia? Dėl išorinio efekto esate linkęs aukoti racionalumą ir praktiškumą. Galite turėti nepatogumų dėl tuščių ambicijų.
Mergelė
Asmeninio gyvenimo šiandien neturėsite, nė nesitikėkite. Verčiau nieko neplanuokite netgi vakare, jau nekalbant apie dienos metą. Artimieji ir mylimieji tegu neįsižeidžia.
Svarstyklės
Jūsų šiandienines problemas išspręsti visai nesunku, svarbiausia - pasirinkti tinkamą instrumentą. Nebijokite prarasti šiandien, jei dėl to padidės šansai laimėti rytoj.
Skorpionas
Jei tik bent kiek abejojate, jei negalite pasirašyti po kiekvienu savo žodžiu, šiandien verčiau patylėkite. Labai didelė tikimybė prisidaryti bėdos dėl per ilgo liežuvio.
Šaulys
Šiandien Šauliai bus labai greiti įsižeisti, ir dažniausiai - visai be pagrindo. Bendrauti stenkitės kuo mažiau, o jei jau teks - neieškokite slaptų prasmių ten, kur jų nėra.
Ožiaragis
Pasistenkite dieną susiplanuoti taip, kad nereikėtų daryti staigių judesių, kažkur skubiai lėkti, dirbti dviejų darbų iš karto. Turėtumėte bent valandėlę rasti veiklai, kuri padeda jums nusiraminti ir atsipalaiduoti.
Vandenis
Itin aktyvios veiklos diena Vandeniams - puikiai seksis tiek spręsti problemas, tiek kurti naujas Jei negalite užsiimti vien kuriamąja veikla, jei griovimo instinktas per stiprus - bent jau raskite protingą balansą.
Žuvys
Be ypatingų nuostolių šiandien išgyvensite bet kokią audrą. Tiesa, galite bet kada tiesiog atsikelti ir išeiti. Neverta su šėlstančiomis bangomis kovoti vien tik todėl, kad šiandien jūs nenuskandinamas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą