Horoskopai

Vasario 9 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Nors jums labai svarbus atrodys draugiškumas, minčių bendrumas, solidarumas, šiandien nesieksite šurmulio, draugijos. Arba jos nerasite, arba vienatvė, ramybė bus maloni atgaiva sielai prieš užmezgant naujus kontaktus.

Tauras

Jei kils noras daryti radikalius pokyčius, verta pagalvoti apie galimus padarinius. Tikėtini pasiūlymai, kaip papildyti piniginę. Dėl to gali tekti neplanuotai padirbėti.

Dvyniai

Šiandieną tikriausiai labai sustiprės jūsų apetitas naujovėms, ieškosite pikantiškų užsiėmimų, įspūdžių, naujų pažinčių. Bus geresnė savijauta, gyvesnė dvasia, platesni užmojai.

Vėžys

Šiandien jus gali nustebinti sutuoktinis ar pažįstamas savo dosnumu ar ekstravagantišku elgesiu. Galite susidomėti kažkokiu nauju profesiniu ar finansiniu planu, investicijų galimybe.

Liūtas

Turėsite galimybių pritraukti reikiamų žmonių dėmesį, pasijusti pagerbti, išskirtiniai. Galite gauti netikėtą ypatingą pasiūlymą. Gebėjimas pažvelgti tarsi iš toli, iš perspektyvos gali padiktuoti jums svarbų sprendimą.

Mergelė

Gali būti, kad šiandien itin daug dėmesio skirsite mitybai, dietai, sveikatos ir grožio profilaktikai. Nebloga diena koreguoti įvaizdį, šalinti ir maskuoti išvaizdos trūkumus.

Svarstyklės

Kvepia avantiūromis, rizikingais nuotykiais. Atsargiai - galima prašauti pro šalį. Apsisaugosite, jei nepasiduosite lengvabūdiškiems romantiškiems polėkiams ir pažadams.

Skorpionas

Namuose neišvengsite netvarkos, o į jūsų sielą taip pat gali įsibrauti gūsis keisto chaoso. Staiga pamanysite, kad galite daug ką paaukoti vardan tikro malonumo, aistros ar kažkokios naujovės.

Šaulys

Tikėtini viliojami pasiūlymai arba jūs matysite ir girdėsite tai, ką norite, todėl jausitės puikiai. Persipins tikrovė ir žaidimas, nuoširdūs jausmai ir vaidyba, būsite labai kūrybingi, artistiški.

Ožiaragis

Galite sužinoti paslapčių, kurios galbūt pakeis kai kurias jūsų nuostatas ar viltis. Būsite sentimentalūs, panirsite į svajones, prisiminimus. Galimas kūrybinis įkvėpimas, neįtikėtini potyriai.

Vandenis

Jums seksis kontroliuoti kitus žmones, manipuliuoti jų jausmais, troškimais. Pasižymėsite išlaidumu, dosnumu. Pokalbiai telefonu, susirašinėjimas suteiks naujų įspūdžių ir malonumo.

Žuvys

Būsite nusiteikę išlaidauti. Galite nusipirkti kažką ekstravagantiško, ką nors nustebinti originalia dovana, siurprizu. Pažįstamas žmogus gali jums patikėti savo paslaptį, sumanymą. Arba jūs patys ryšitės kam nors išsipasakoti, išlieti širdį.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą