meiles horoskopas

2011 meilės horoskopas - astrologinės prognozės meilės sferoje 2011 metams visiems zodiako ženklams.


Vasario 8 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:
Avinas
Būtų visai naudinga šiandien pasiskųsti balsu, net jei klausytojas tebūtų veidrodis. Greičiau suprasite, kaip spręsti savo problemą, jei įvardysite ją visiems suprantama kalba.
Tauras
Jūs taip gerai susidorosite su savais darbais, kad imsite gailėtis, pamatęs jų pabaigą. Galite tikėtis ir aplinkinių gero vertinimo ar net premijos už puikų darbą.
Dvyniai
Šiandien galite leisti sau keisti sprendimus kiekviename žingsnyje, begėdiškai išduoti žmones, kurie aklai pasitikėjo jumis ir t. t. Jūsų šypsenos žavesys pakerės aplinkinius ir išpirks sunkiausią kaltę.
Vėžys
Laukite permainų. Aplinkybės klostysis taip, kad ramus jūsų gyvenimas įgaus kitą pagreitį. Veikiausiai atsiras papildomų rūpesčių, bet galima tikėtis, kad jie bus malonūs.
Liūtas
Šiandien reikės priimti tam tikrą sprendimą, beje, geriausia tai daryti ilgai neatidėliojant, nes atsiras norinčių padaryti tai pirma jūsų. Gyvenimas nelauks, jei jums norėsis ilgėliau pasvarstyti.
Mergelė
Puiki diena užmegzti naujas pažintis ar atnaujinti seniai pamirštas. Pasistenkite nugyventi šią dieną taip, kad gautumėte iš jos maksimalios naudos savo šeimyniniam ir asmeniniam gyvenimui.
Svarstyklės
Gali būti, kad esate kur kas labiau priklausomas nuo kitų žmonių nei jums atrodo. Teks pripažinti šį nemalonų faktą ir atitinkamai pakoreguoti savo elgesį. Jeigu tokia situacija jums nepatinka, galvokite, ką galėtumėte pakeisti.
Skorpionas
Šiandien aplinkiniai kažkodėl tikės kiekvienu jūsų žodžiu, kad ir kokia nesąmone bandytumėte įtikinti. Tokia situacija nuodėmė būtų nepasinaudoti, bet persistengti taip pat nereikėtų.
Šaulys
Gali būti, kad per daug norite ir (kas jums apskritai nesvetima) visko iš karto. Šiandien verta peržiūrėti savo ambicijas ir, galbūt, kažko atsisakyti. Na, bent jau kuriam laikui...
Ožiaragis
Jūsų nuomonė per visą dieną gali labai dažnai keistis, todėl prieš imantis kokių nors darbų verta bent kelis kartus pagalvoti. Dar geriau būtų, jei pasitartumėte su patikimu ir išmanančiu žmogumi.
Vandenis
Šiandien būsite puikiausios formos. Aplinkiniai su nekantrumu lauks kiekvieno naujo jūsų žingsnio. Galite veikti ką tinkamas, nes šiuo metu turi sektis viskas. Naudokitės savo sėkmės momentu.
Žuvys
Pasistenkite atsiriboti nuo visų problemų - pradedant smulkiomis, baigiant didžiausiomis. Nesileiskite, kad jumis naudotųsi tiek fizine, tiek ir dvasine prasme. Atėjo metas pailsėti ir jums, gal net praverstų savaitėlė atostogų.b

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą