Horoskopas

Avinas

Šiandien turėsite galimybę rinktis. Deja, tai tikriausiai bus "blogas" ir "dar blogesnis". Nesinervinkite dėl to - jūs bent jau aiškiai suprantate, su kuo turite reikalą.

Tauras

Veikiausiai nelabai suprantate, kas iš tiesų vyksta, todėl ir jūsų veiksmai nėra tokie sėkmingi, kaip tikėjotės. Plačiau atsimerkite, atidžiau apsidairykite, pagaliau išgirskite, kas jums sakoma - gal tada pagaliau adekvačiai suvoksite situaciją.

Dvyniai

Neužkraukite aplinkiniams darbų, kuriuos galite ir turėtumėte nuveikti pats. Jei ir ne itin puikiai atliksite, nesinervinkite - jiems būtų išėję ne ką geriau. Nekurkite ilgalaikių planų - kitą savaitę aplinkybės iš esmės keisis.

Vėžys

Kol kas dar galite leisti sau neskubėti, bet jau laikas pradėti žvilgčioti į laikrodį. Artėja ryžtingų veiksmų ir sprendimų metas. Vėluoti jums pačiam labai neapsimoka, nors suinteresuotų asmenų yra ir daugiau.

Liūtas

Šiandien ieškodamas dėmesio savo asmeniui būkite kiek apdairesnis. Nepražiopsokite įvykio, kuris tik jums gali pasirodyti atsitiktinis.

Mergelė

Gera diena meno, kūrybos žmonėms. Praktiški ir racionalūs Mergelėsženklo atstovai turėtų būti atsargesni - šiandien jie bus kur kas labiau išsiblaškę nei paprastai. Venkite atsakingų sprendimų, atidėkite didelius ir brangius pirkinius.

Svarstyklės

Jei esate kaltas, nemeluokite ir neišsisukinėkite - taip tik pakenksite sau dar labiau. Jei negaluojate - griežtai laikykitės gydytojo nurodymų, antraip turėsite rimtų bėdų dėl komplikacijų.

Skorpionas

Šiandien - kritinis santykių su mylimu žmogumi taškas. Kažkuris iš jūsų netgi gali nuspręsti skirtis. Jokiu būdu nesėdėkite namuose, nesitrinkite šonais ankštoje erdvėje. Būtų labai sveika užsiimti fiziniu darbu.

Šaulys

Dieną pradėsite žvalus ir energingas. Puiku, jei pavyks rasti panašiai nusiteikusį kompanioną. Tam, kad tikrai gerai praleistumėte laiką, šiandien jums gali prireikti nemenkos pinigų sumos ar daug laisvo laiko.

Ožiaragis

Šios dienos planus veikiausiai sugriaus ištisas spiečius smulkių kliuvinių ir atsitiktinumų. Visada turėkite atsarginį variantą ar galimybę atsitraukti. Geriausias planas - jokio plano. Skriskite ten, kur vėjas pučia.

Vandenis

Jei jaučiatės esąs fatališkų aplinkybių ar niekšingo sąmokslo auka, apsidairykite - gal pamatysite dar vieną tokį surūgėlį? Ar norite būti panašus į jį? Neverta pernelyg savęs gailėtis.

Žuvys

Įvykiai turi nesuprantamą savybę vystytis tokiu greičiu, kokiu nori, visiškai neatsižvelgdami į jūsų planus ir norus. Pasaulis aplink jus šiandien keisis pernelyg greitai, kad jūs spėtumėte ką nors suprasti ir tinkamai reaguoti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą