Horoskopai

Avinas
Gali tekti spręsti nesklandumus, kilusius dėl pinigų ar nesusipratimų meilės sferoje. Tinka ieškoti geresnės darbo vietos.

Tauras
Prieštaringas laikas, tad susitelkite ir padarykite tai, kas nuo jūsų priklauso, nesitikėdami malonių iš likimo. Beje, ši diena svarbi siekiant užtikrinti veiklos sėkmę. Vakare venkite ginčų.

Dvyniai
Nors verta imtis aktyvios veiklos, tačiau daug užsibrėžti ar rizikuoti nereikėtų. Ypač rytą gauti pasiūlymai, naujienos gali padėti pelnyti sėkmę, tiesa, ne iškart, tam reikės kažkiek laiko.

Vėžys
Neblogas metas – atgaunate jėgas, pasitikėjimą savimi, vėl viskas gerai. Tik mažiau planuokite, mažiau norėkite – viskas gali išeiti atvirkščiai.

Liūtas
Dalykiniams reikalams tvarkyti tinkamas laikas, nors vargu ar sulauksite planuotos pagalbos. Tiesa, jei pasiruošite veikti vieni, parama nukris kaip iš dangaus. Raskite laiko vakare atsipalaiduoti, kitaip dėl įtampos galite sunegaluoti.

Mergelė
Nepraleiskite progos nueiti į svarbų susitikimą, pokalbį. Dabar draugų ir partnerių dėka galite pakreipti įvykius kita linkme.

Svarstyklės
Atsiribokite nuo rūpesčių, išgyvenimų, problemų – netikėtai rasite atsakymus į jums svarbius klausimus. Elkitės taip, kaip liepia nuojauta – neapsiriksite. Vakaras sudėtingas – pasistenkite išvengti probleminių reikalų, santykių aptarinėjimo, kitaip vargu ar pavyks laiku užmigti.

Skorpionas
Jėgų persvara jūsų naudai – būsite svarbiausias žmogus ten, kur atsidursite. Nesustokite ko nors siekdami, kovokite už savo ir šeimos interesus, įtaką. Vakaras nepalankus viešnagėms, pramogauti.

Šaulys
Šiuo metu galite pasiekti tai, ko taip ilgai troškote. Nebijokite nei vargo, nei triūso, būkite atkaklūs, jūs laimėsite. Tiesa, vakare galite būti pernelyg kategoriški bendraudami su artimaisiais ir tai nepagerins jūsų santykių.

Ožiaragis
Netikėto persilaužimo, nelauktų posūkių tvarkant reikalus ar bendraujant su draugais, mylimu žmogumi metas. Tiktai nepamirškite rytą mylimam žmogui pasakyti to, kas jums abiem svarbu.

Vandenis
Neskubėkite nuliūsti, bet ir labai apsidžiaugti nereikėtų – diena žada įvairiausių netikėtumų. Jėga šiandien nieko nesiekite, labiau įsiklausykite į nuojautas. Gautų pasiūlymų nederėtų sureikšminti, nes geri pažadai gali nepasiteisinti. Vakaras neramus, patartina nevarginti savęs nemaloniais pokalbiais ar vakariniu sėdėjimu prie televizoriaus.

Žuvys
Susikaupusias problemas derėtų spręsti energingai, tiesa, vengiant avantiūrų, ypač vakare. Tai bus blogas laikas ir meilės pasimatymui, juolab aiškintis santykius, galite apie save sužinoti kai ką nauja.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą