Horoskopai

Avinas
Galima nauja pažintis, netolima kelionė, įdomi informacija, naujiena. Kita vertus, būsite įsitempę. Jums atrodys, kad artimas žmogus turi įtartinų paslapčių arba žaidžia dvigubą žaidimą. Venkite šeimyninių scenų.

Tauras
Tikriausiai seksis kurti jaukumą namuose, bet nepamirškite, jog svarbiausia yra užtikrinti savo vidinę pusiausvyrą ir darną tarpusavio santykiuose. Ši diena gali atnešti slaptų meilės ar išlaidavimo pagundų. Saugokitės apsinuodijimo.

Dvyniai
Noriai pirksite įvairius daiktus, palengvinančius darbą ir puošiančius buitį. Jums šiandien derėtų lengviau atsikvėpti ir pasilinksminti. Tikriausiai jus prisimins seni draugai, simpatijos arba jūs patys jiems apie save priminsite.

Vėžys
Labiau parūps turiningas poilsis. Domėsitės savo išvaizda, galbūt keisite šukuoseną, apsirengimo stilių. Neniekinsite ir ūkio darbų. O jeigu užsiimate individualiu verslu, tai kursite planus ateičiai, aptarsite reformas.

Liūtas
Diena bus gana palanki naujų ryšių užmezgimui, taip pat senųjų atnaujinimui, suaktyvinimui. Vertėtų pasikalbėti su šeimos nariais apie šeimos biudžetą, įvairius neatidėliotinus finansinius klausimus.

Mergelė
Šiandieną nusimato malonūs pasiūlymai, romantiškos pramogos, kils gerų idėjų, kurias išties verta mėginti įgyvendinti. Tik kažin ar tuo pasinaudosite, nes tuomet reikėtų atsisakyti kitų planų.

Svarstyklės
Patirsite kažką įdomaus arba mintimis lėksite tolyn nuo kasdienybės, gal į ten, kur neša ilgesys. O gal nepažįstamas asmuo staiga nustebins jus savo ypatingu dėmesiu. Trauks kultūriniai renginiai. Nepraleiskite progos kokį aplankyti.

Skorpionas
Kils minčių, planų, susijusių su karjera, verslo užmojais. Galite tikėtis malonios draugijos ir neplanuotų išlaidų. Kai kurias pagundas naudingiau būtų įveikti, nes kitaip nemažai prarasite.

Šaulys
Neturėsite galimybės tinginiauti, nes kažkam reikės jūsų dėmesio. Labiau gerbkite aplinkinius, domėkitės ne vien savimi. Neišplepėkite svetimų paslapčių, neregzkite intrigų, tuomet ir diena praeis harmoningiau.

Ožiaragis
Būsite kiek apsnūdę, užsisvajoję, kupini nerimastingų nuojautų. Vertėtų pasiklausyti svetimų problemų, išsakyti savąsias ir išgirsti, kaip tai vertina kiti žmonės. Juk iš šalies objektyviau matosi, kas teisinga, o kas panašu į saviapgaulę.

Vandenis
Šiandien gyvensite savomis ir svetimomis problemomis, mielais prisiminimais. Gali pavykti įsigyti trokštamą daiktą. Tiktai nederėtų nertis iš kailio ir išlaidauti, stengiantis padaryti įspūdį to nevertam asmeniui.

Žuvys
Diena išties bus nebloga. Pravartu diegti daugiau komforto savo aplinkoje, rūpintis materialine gerove, individualaus verslo reikalais. Tačiau venkite tokių užmojų, kurie labai pakenktų šeimos biudžetui.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą