Horoskopai 2010


Senieji 2010-ieji tuoj praeis, kviečiu skaityti naujausias astrologines prognozes ateinantiems 2011-iems metams:


Horoskopai 2011 - kiekvienam zodiako ženklui


Trumpai apie tai ką jums žada ateinantys 2010-ieji metai:

Avinas
Avinui 2010-ieji bus sunkūs, bet kartu labai prasmingi metai. Gali tekti nusivilti savo idealais, suvokti, kad tikėjote ne tomis idėjomis, ne tais žmonėmis. Ateinančiais naujaisiais metais turite pasiruošti, kad jūsų nuopelnai gali būti nepastebėti ir nepadės tvarkant reikalus. Rekomenduojama būti atsargesniais su užsieniečiais. Vengti didelių finansinių žingsnių. Tačiau asmeniniame gyvenime laukia ypatingi įvykiai, o meilės horoskopas ateinantiems metams žada itin palakų laiką.

Tauras
2010-ieji Tauro metai, nors bus visko: ir gero, ir blogo. Galima painiava, susijusi su jūsų veikla ir vardu. Finansinėje srityje nesitikėkite itin didelės naudos, geriau po garantuotai po truputį. Gauti dalykiniai pasiūlymai vargu ar bus dažnai perspektyvūs: neskubėkite sutikti, atidėkite tai ilgesniam laikui, apsvarstykite ir priimkite atsakingus sprendimus. 2010 Meilės horoskopas Taurui žada didesnę sėkmę.

Dvyniai
Šie metai - tai išbandymų, didelių nuopolių ir lėto atsigavimo metai. Dėl nieko nebūkite tikri, venkite žadėti, nieko negarantuokite, mažiau klausykite, ką draugai kalba, ypač jei reikalas bus susijęs su pinigais arba meile.

Vėžys
Du tūkstančiai dešimtaisiais metais būsite verčiami apsispręsti neturėdami pakankamai informacijos ir garantijų ir šie metai bus visiškai netinkami priimti atsakingus sprendimus. Venkite pokalbių rizikingomis temomis su mylimu žmogumi, sutuoktiniu.

Liūtas
2010-ieji - tai galimai naujo etapo Jūsų gyvenime pradžia, išnaudokite tai sėkmingai. Bet būkite atsargūs, nes patys sau galite tapti priešais. Nepriimkite skubotų svarbių sprendimų, susijusių su jūsų veikla, meile, santuoka. Atidėkite finansinius sprendimus ilgesniam svarstymui, tik taip išvenksite galimų nuostolių.

Mergelė
Metų pradžioje netvarkykite jokių finansinių reikalų, jei nenorite, kad jie virstų problemomis. Vėliau, kai bendra ekonominė situacija pagerės, galima imtis spręsti ilgai delstus klausimus. Tačiau šie metai visiškai netinkami aiškintis meilės santykius su sutuoktiniu. Būkite atidūs bei mažiau reiklūs savo artimiesiems.

Svarstyklės
Susitikimai, pokalbiai, išgirstos naujienos gali šiais metais atverti akis ir papildyti piniginę. Daugiau klausykite, mažiau atskleiskite savo nuomonę, nesivelkite į diskusijas ir neskubėkite daryti išvadų. Nepatikėkite meilės paslapčių draugams.

Skorpionas
Metų pradžia atsakingiems reikalams tvarkyti blogas laikas. Mažiau įtarinėkite žmogų, kurį mylite. Antroje metų pusėje bus palanku susisiekti su tais, su kuriais seniai esate bendravę, galite išgirsti įdomių naujienų. Metų gale sėkmė aplankys jūsų piniginę ir finansinė padėtis ims taisytis.

Šaulys
Mažiau klausykite blogų atsiliepimų apie mylimą žmogų. Šie metai palankūs kokiai nors tolimesnei kelionei už šalies ribų. Galbūt tai bus kelionė, kuri leis jums išsilaisvinti iš senojo gyvenimo ir pradėti visiškai naują etapą.

Ožiaragis
Ožiaragiui naujieji metai bus pakankamai palankūs visais aspektais. Tačiau neužmikite ant laurų. Jei jūsų darbas susijęs su informacija, galite sulaukti ir nemalonių staigmenų, taigi stenkitės prie kompiuterio per ilgai neužsibūti. Būkite pagarbūs bendraudami su kolegomis, venkite ginčų su už jus vyresniais, viršesniais asmenimis.

Vandenis
Metai itin palankūs priimant gyvenimiškus sprendimus. Tačiau nepraraskite pusiausvyros, nors galite sužinoti dalykų, kurių visai nesitikite. Mokėjimas bendrauti, užjausti kitą ir padėti itin pagelbės.

Žuvys
Šie metai iš esmės palankūs labiau tiems žmonėms, kurie dirba tiksliųjų mokslų sferoje. Pirmą metų pusę galite daug laiko leisti tarp įdomių žmonių, bet antrąją verčiau skirkite sau patiems ir artimiesiems. Tiek metų pradžia, tiek vidurys bus greičiausiai geras laikas saviugdai, naujų idėjų ieškojimui ir finansiniams klausimams spręsti.


Jei ieškote atsakymo į tai ką jums žada ateinantys metai meilėje, rasite čia: meilės horoskopas 2010-iesiems metams. Jei turite laisvo laiko ir norite jį linksmai praleisti, skaitykite juokingus anekdotus. Jei pamenate savo sapnus, apsilankykite geriausiame internetiniame sapnininke ir būtinai peržiūrekite kitokias sapno reikšmes kitam sapnininke. Bei jas sulyginkite. Taip gausite tikslesnį rezultatą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą