Horoskopai

Avinas
Nelyginkite savęs, savo galimybių ir laimėjimų su tais, kurie daugiau pasiekė. Dabar įsižiebusios ambicijos gali pražudyti. Verčiau jau pasidžiaukite tuo, ką esate pasiekę. Finansiniuose dalykuose venkite pažeisti įstatymus, nes toli nenuvažiuosite.

Tauras
Verta aptarti santykius su kolegomis, vadovu – nebijokite pareikšti savo nuomonės bei jos apginti.

Dvyniai
Nors jūsų laikas jau prasidėjo, tačiau neskubinkite įvykių. Pirma dienos pusė palankesnė, vėliau kliūčių daugės. Vakare būkite labiau korektiški su antrąja puse. Nepatartina aiškintis šeimos išlaidų vakare.

Vėžys
Atsitiktinė naujiena, susitikimas gali atverti paslaptį, dėl kurios galite pakeisti seną nuomonę apie žmogų, kuris jums buvo autoritetas.

Liūtas
Darbe ginkite savo pozicijas, laimėjimus: neužleiskite užtarnautos vietos. Šiuo metu galimi nemalonumai dėl neteisėtos veiklos, neteisėtai uždirbtų pinigų.

Mergelė
Rytas svarbus, galite suprasti ar sužinoti svarbių dalykų. Nesivelkite į konkurencinę kovą. Jei jums atgrasus partneris, tinkama proga pasakyti „gana“.

Svarstyklės
Būkite sąžiningi. Prieš ką nors kaltindami pagalvokite: ar patys nesate taip pasielgę. Pasisaugokite, kad jūsų konkurentai, priešai nepaskleistų visuomenei jus kompromituojančių dalykų.

Skorpionas
Gera diena: puiki proga ryžtingai spręsti susikaupusias problemas. Jei knieti pasiaiškinti nesklandumus su svarbiu asmeniu, derėtų tai padaryti ryte.

Šaulys
Šiuo metu gali kardinaliai spręstis jūsų karjeros klausimas, tik neskubėkite sakyti nei „ne“, nei „taip“. Antrą dienos pusę labiau imsite pasiduoti nerimui. Vakare verta susitikti su geru draugu.

Ožiaragis
Jėgos laikas. Tiesa, nieko griežtai neplanuokite, mokėkite pasinaudoti laimingu atsitiktinumu. Tiesa, standartinis mąstymas nepadės. Jei negalėsite rasti išeities, pamėginkite į jums svarbų reikalą pažvelgti kaip į svetimą.

Vandenis
Situacijos kol kas nekontroliuosite, geriau rytdienai atidėti svarbius reikalus. Būkite atidūs, kad jūsų įsitikinimais neimtų naudotis kiti. Venkite žadėti, įsipareigoti, nesivelkite į reikalus, dėl kurių gali tekti pažeisti įstatymą.

Žuvys
Be reikalo nesivelkite į konfliktą. Kita vertus, jei reikia apginti savo garbę, šeimą, kovokite: laimėsite. Palanku tvarkyti svarbius karjeros reikalus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą