2009 horoskopas

Įdomi, informatyvi diena. Jus gali nustebinti artimas žmogus arba netikėto pasiūlymo sulauksite iš neabejingo draugo, kolegos, simpatijos. Susidomėsite, ypač jei pajusite, kad surizikavus į kišenę gali įbyrėti šis tas papildomo.

Turėsite išlaidų, susijusių su komfortu, namų bei namiškių reikmėmis. Nereikėtų nuo to išsisukinėti, jei norite darnaus sutarimo ir palankaus artimųjų požiūrio. Pažįstamas asmuo gali pateikti dėmesio vertą verslo pasiūlymą.

Vaikai arba meilė privers jus priimti sprendimus, susijusius su nuosavybe, verslu. Iš artimo žmogaus sulauksite paramos, supratimo arba mielai tai teiksite patys. Turbūt nė nepastebėsite, kaip būsite įvilioti į saldžias meilės pinkles.

Palankiai spręsis finansų, turto klausimai. Turbūt pavyks išnarplioti kažkokią painiavą, susijusią su darbu, verslu, sveikata. Į gera kryps meilės santykiai, nusimato mielas flirtas. Tinkamai pasinaudokite atsiradusiomis progomis.

Jei laukiate atsakymo, susijusio su darbu, karjera, nuosavybe, jis neužtruks, ir tikriausiai jus nudžiugins. Gebėsite susivokti kitų jausmuose ir elgtis taip, kaip jie norėtų. Tai padidins gerbėjų, sąjungininkų skaičių.

Tikriausiai teks tvarkyti mokesčių, draudimo reikalus. Jei aktualu derėtis ar rimčiau apsipirkti, padarykite tai neatidėliodami. Palanku imtis reikalų, susijusių su paveldu, nuosavybe, kreditais. Tačiau turite pasitarti su šeimos nariais.

Neblogai seksis tarnyboje, ypač jei ji susijusi su mokslu, žiniomis, informacija, transportu, ryšiais. Galbūt gausite svarbią žinią iš toli. Meilės objektas gali stimuliuoti norą šeimyniškai įsipareigoti, kurti rimtesnius santykius.

Ši diena užlies prisiminimais bei troškimais. Svajosite apie meilę, romantiką. Tuo tarpu dalykiniais saitais susiję asmenys reikalaus pareigingumo, atsakomybės. Turėsite naudos iš dalykinių susitikimų, įvykdytų įsipareigojimų.

Visur norėsis suspėti, viską padaryti. Dėl savo gabumų arba gero kolektyvo su užduotimis susidorosite be problemų. O gal jums reikia ne duonos, o žaidimų. Tokiu atveju gaudykite romantiškas akimirkas. Galite užmegzti perspektyvią pažintį.

Šiandien trokšite intymumo, ramybės. Bus mažiau energijos dirbti ir noro bendrauti, todėl tiktų rinktis tokią veiklą bei aplinką, kurioje jaučiatės neblaškomi, nespaudžiami, galite susikaupti. Pasisaugokite sukčių ir aferistų.

Diena žada gerų įspūdžių, mielų susitikimų ir netgi romantikos. Kas ką tik atrodė sudėtinga ir neįveikiama, staiga gali tapti paprasta ir suprantama. Galite rasti neblogą galimybę pasipelnyti, sustiprinti turtines pozicijas.

Dvasinis komfortas šiandien bus ypač reikalingas ir trokštamas. Neblogai seksis tvarkyti piniginius, turtinius reikalus, užsidirbti ar naudingai išleisti pinigų sumelę. Jeigu norite gauti lengvatą, nuolaidą, panašu, kad taip pat nenusivilsite.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą