Horos

Gilinkitės į esmines savo gyvenimo problemas ir ilgam įsidėmėkite tai, ką suprasite. Tvarkydami dalykinius, taip pat asmeninius reikalus nesibaiminkite netikėtų posūkių arba nelauktų pasiūlymų, rūpesčių – netgi jie bus naudingi.

Atradimų, intriguojančių susitikimų metas. Pasistenkite suprasti, kas jums svarbiausia. Šiuo sunkiu metu svarbiausia kuo mažiau bendrauti. Tinka tvarkyti susikaupusius skubius reikalus.

Daugiau stebėkite nei darykite. Tai gera proga patinginiauti dėl filosofinių apmąstymų. Būtinai susitikite su mylimu žmogumi.

Nuostabus laikas. Jūs kupini žavesio, jėgų, traukiate aplinkinių dėmesį. Jums sekasi tvarkyti ir dalykinius, ir meilės reikalus. Tikėkite savimi, žmogumi, kurį mylite.

Būsite nusiteikę gana pasyviai, bet tiek darbe, tiek namuose atsiras rūpesčių. Būkite atidesni skaičiuodami.

Nieko nepešite, jei nesistengsite nusileisti, tartis, derėtis. Bus gerai viešai pristatyti nuveiktus darbus, naujus projektus. Sukelsite nemažai susidomėjimo, įgysite naujų sąjungininkų, rėmėjų, gerbėjų.

Galite būti susinervinę, įsitempę, sunerimę. Viską iki smulkmenų apmąstykite ir suprasite, kad padėtis geresnė nei manote. Ši diena gera kreiptis į ką nors su pagalbos prašymu.

Pasistenkite kuo daugiau nuveikti. Gerai susitikti su įtakingais asmenimis, rengti pristatymus, dalyvauti svarbiuose visuomeniniuose renginiuose. Palanku spręsti teisines problemas, tvirtinti dokumentus, sutartis.

Ryžtingiems veiksmams, rizikai tinkama proga. Tai jūsų prigimčiai svetimi dalykai, bet kada nors reikia žengti lemtingą žingsnį.

Svarbu įsiklausyti į nuojautas, bet pirmu įspūdžiu, pirma į galvą šovusia mintimi geriau nepasikliauti. Mažiau planuokite – galimi netikėtumai, nuo jūsų nepriklausančios kliūtys.

Galimi naudingi pokyčiai, bet patys iniciatyvos nesiimkite. Galite pritraukti įdomių, įtakingų žmonių ir savo vadovo dėmesį. Nepersidirbkite, šiandien laikas nuoširdžiai pramogauti, ilsėtis. Tai žavaus flirto, slaptų meilės intrigų metas.

Viskas puiku, tačiau skubėti neverta – galimos apmaudžios klaidos, nesusipratimai su aplinkiniais, net konfliktai. Tikėtinos ir automobilių avarijos. Vis dėlto pasiseks, kai reikės elgtis drąsiai, nevengti paradoksalių sprendimų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą