Horoskopai

Avinas
Jums gali nusišypsoti sėkmė per turtingus ar įtakingus pažįstamus. Jeigu turite pageidavimų, nepraleiskite progos jiems pareikšti. Galite domėtis partijų, įvairių draugijų veikla. Tikriausiai teks daug bendrauti ir triūsti kolektyvo labui.

Tauras
Neblogai seksis tvarkyti konfidencialius reikalus. Intuicija labai padės moksle, protiniame darbe. Jums labai patiks postringauti apie mistiką, metafizinius dalykus, religiją ir viską, kas tvyro paslapties rūke.

Dvyniai
Nebloga diena. Galite tikėtis materialinės ir komercinės sėkmės. O jei sugebate bendrauti, esate diplomatiški, galite užmegzti ar atnaujinti reikšmingą pažintį. Svarbu rūpestingai pildyti dokumentus.

Vėžys
Pasižymėsite subtiliu skoniu, jausmų pilnatve. Gerės jūsų komunikaciniai sugebėjimai. Piniginiai, prekiniai reikalai taip pat neturėtų nuvilti. Galite rasti norimą įsigyti daiktą, arba turėsite progą papildomai užsidirbti.

Liūtas
Pasižymėsite nebloga komercine uosle. Tikėtina, kad sulauksite artimų žmonių paramos, vertingų patarimų, pasiūlymų nuosavybės, verslo, reklamos klausimais. Galite gauti ar pateikti neblogą komercinį pasiūlymą.

Mergelė
Norite ar nenorite, teks skaitytis su artimos aplinkos žmonių nuomone, derinti planus. Tik taip galėsite išsivaduoti iš vidinės graužaties ir pagerinti mikroklimatą. Tiktų iš(si)nuomoti, pirkti ar parduoti patalpas, žemę.

Svarstyklės
Išaugs kūrybinės ambicijos ir energija. Galima tikėtis neįprastų kontaktų, pasiūlymų bei pramogų. Tik per daug neprižadėkite mylimam žmogui, vaikams, nes galite sudaužyti jų viltis. Ir apribokite savąsias, jei jos pernelyg didelės.

Skorpionas
Laukia tikras darbymetis. Galbūt teks pavaduoti kolegas, rašyti ataskaitas, lakstyti su įvairiais reikalais ar pan. Galite gauti žinią ar dokumentą, susijusį su nekilnojamuoju turtu, nuoma, verslo aktualijomis.

Šaulys
Jei jūsų ir sutuoktinio ar verslo partnerio tikslai nesutampa, iškils nemažų pavojų. Kita vertus, nemaža tikimybė, kad viską išsiaiškinę, rasite naudingą kompromisą. Džiaugsmo turėtų suteikti meilės pasimatymas.

Ožiaragis
Gali būti, kad teks pasukti galvą dėl finansinės situacijos, draudimo, mokesčių. Mokykitės ekonomiškai tvarkytis, derėtis. Nuoširdžiai pasikalbėkite su tais, kurie jums svarbūs, pripažindami savo klaidas bei atvirai išreikšdami pageidavimus.

Vandenis
Nebloga diena reikalams, susijusiems su aukštuoju mokslu, rimtomis publikacijomis, teisėtvarka, užsieniu, tarpininkavimu. Galbūt sutiksite asmenį, kuris turi galimybių pasiūlyti tai, ko jums reikia. Tikėtinos kalbos apie ateities projektus.

Žuvys
Neatmeskite bendradarbiavimo ar investavimo galimybės. Verta apie tai pasvarstyti. Turėsite progų pabendrauti su įtakingais žmonėmis ir tai gali būti reikšminga įvairiomis prasmėmis. Tačiau pirmenybę šiandien teikite darbui.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą