Horoskopai

Nebloga, produktyvi diena. Gana gerai seksis tiems, kas susiję su informacija, transportu, raštvedyba, reklama. Tikėtina, kad gausite jaudinančią žinią. Neskleiskite abejotinos informacijos ir nebūkite pernelyg patiklūs.

Tikriausiai itin rūpinsitės tvarka bei jaukumu darbo ir namų aplinkoje. Gali kilti noras daug ką keisti, įsigyti originalių interjero detalių ar pan. Galbūt vakare paaiškės, kad tai, kas patinka jums, nedomina artimųjų, jiems nepriimtina.

Iš esmės ši diena gera. Seksis daryti įspūdį priešingai lyčiai, bendrauti su augančia karta, demonstruoti organizacinius, intelekto sugebėjimus. Tikėtinas ir kūrybinis polėkis. Tačiau galite suklysti rinkdamiesi prekę, tvarkydami buhalteriją.

Neforsuokite įvykių profesinėje veikloje. Kaupkite informaciją, išnagrinėkite aktualius klausimus iš visų pusių. Venkite nedraugiškų debatų su kolegomis. Problemų gali kilti dėl aplaidumo, išsiblaškymo.

Diena pralėks besirūpinant kitų žmonių reikalais ir "degančiais" darbais. Labiau tikėkite jausmais, meile, nebijokite jos reikšti. Būkite žaismingi, pateikite romantiškų siurprizų. Tačiau venkite melo, veidmainystės.

Galite išleisti daug pinigų, todėl mėginkite iš anksto save sudrausminti, susidaryti pajamų ir išlaidų planą. Jei nenorite, kad pasikeistų ankstesnis meilės santykių pobūdis, verčiau nepradėkite dviprasmiško žaidimo.

Šiandieną mąstysite plačiau, objektyviau, turėsite originalių minčių, tad nebus sunku padaryti gerą įspūdį kolegoms, partneriams. Vis dėlto patyrę specialistai pasirodys jums itin reiklūs. Jie reikalaus konkretumo, pragmatiškumo.

Tikriausiai būsite labai užsiėmę, tik nebūtinai tuo, kuo reikėtų. Kantriai darbuokitės bei įrodinėkite savo projektų, darbų vertę, tikslus, perspektyvas. Gal ir būsite išgirsti, o tai jau žingsnelis į pergalę. Meilės objektas gali sukelti įtarimų.

Kai kurie šiandienos susitikimai, pažintys, gauti pasiūlymai bus įdomūs, nekasdieniški. Seksis protinė veikla - įmanomos originalios idėjos, o gal bus progų iš aplinkinių pasisemti įkvėpimo. Tačiau tikėtinos neracionalios išlaidos, nuostolis.

Sustiprės jūsų intuicija, aiškiai nujausite galimus pavojus, įžvelgsite klastas. Stenkitės viską atlikti nepriekaištingai, palaikyti gerus santykius su aplinkiniais. Saugokite sveikatą - organizmas bus neatsparus infekcijoms.

Jausitės gana neramiai. Emocijos trukdys atlikti praktinius darbus ir blaškys dėmesį. Jūsų rytinis užsidegimas kažko imtis pavakariais gali keistai išgaruoti. Galbūt iš vėžių jus išmuš nepakankamas aplinkinių įvertinimas ar kritika.

Šiandieną vienaip ar kitaip bus sprendžiamos materialinio pobūdžio problemos. Turbūt teks rūpintis naujais pajamų šaltiniais ar skolų susigrąžinimu, nuomos, indėlių, pelno klausimais, derėtis, prekiauti. Erzins kai kurių žmonių nekonkretumas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą