Horoskopas šiai dienai


Avinas
Jums, ko gero, nebus palikta daug laisvės rinktis, tačiau tai, kas jums bus pasiūlyta, bus tikrai naudinga. Nusipirkite sau ką nors vertinga, ko seniai troškote.

Tauras
Akimirksniu viską suprasite ir susitarsite, jeigu to jums reikia. Susitikite su jums svarbiais žmonėmis.

Dvyniai
varbu daug nenorėti – kitaip teks labai nusivilti. Paklausykite šeimos narių patarimų arba savo intuicijos. Artimųjų interesai turi būti pirmoje vietoje.

Vėžys
Sėkmingas laikas – tvarkykite svarbius reikalus, ypač jeigu jie yra susiję su šeima, vaikais arba mylimu žmogumi. Nepriekaištaukite artimiesiems.

Liūtas
Ieškokite savo veiklos trūkumų, kreipkitės pagalbos į kolegas (jei šiandien reikia dirbti). Būkite apdairūs – šios dienos netikslumai gali virsti ilgalaikėmis problemomis.

Mergelė
Gauti partneriški pasiūlymai bendradarbiauti bus naudingi. Mažiau ginčykitės su draugais ir sutuoktiniu. Beje, vyną organizmas šiandien priims geriau negu alų.

Svarstyklės
Vienas neatsargus žodis ar judesys, ir galite patirti nuostolių. Vis dėlto diena gera išvykti kur nors toliau už miesto, pasivaikščioti gamtoje su jums brangiu žmogumi.

Skorpionas
Nesiblaškykite, pasirinkite tik ką nors viena. Nesistenkite visko suspėti, jums dar pakaks sėkmingų progų ateityje.

Šaulys
Vikriai tvarkykite susikaupusius reikalus. Nebijokite pasiginčyti su vyresniais už jus, tiesa, jūsų argumentai turi būti gerai apgalvoti.

Ožiaragis
Nepiktnaudžiaukite jums rodomu pasitikėjimu, nenuvilkite draugų ir artimųjų. Verta priimti šios dienos pasiūlymus.

Vandenis
Jūsų nuojauta taps itin jautri. Atsitiktinis žodis, gestas – ir jūs jau suprantate reikalo esmę. Tiktų ieškoti dingusių daiktų, dokumentų, besislapstančių asmenų.

Žuvys
Viskas puiku, tik per daug skubate. Nepamirškite, kad dar daug kas jums prieš akis. Puikus laikas reklamai, savo veiklai pristatyti.


2011

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą