Horoskopas

Avinas
Geras laikas svarbiems susitikimams, reikšmingiems pokalbiams. Jums pavyks išspręsti svarbų klausimą. Galite sulaukti vertingos pagalbos. Tik būkite švelnesni savo artimiesiems.

Tauras
Palanki diena, ko imsitės, tai pasiseks. Tiesa, iki pietų verta užsiimti dalykiniais reikalais, o sau asmeniškai ir šeimai bus geras vėlesnis metas. Vakaras geras bičiuliškiems susitikimams.

Dvyniai
Jums geras laikas tiktai iki 15 val., o vėliau nebereikia savęs niekuo varginti. Derėtų labiau pasaugoti sveikatą bei ramybę...

Vėžys
Rytas ramus, bet netinkamas jokiems svarbiems reikalams tvarkyti. Ant nieko nepykite, visiems atleiskite.

Liūtas
Gera diena, pakaks energijos ir sėkmės. Tik venkite vakare ginčų su artimaisiais, ypač finansiniais klausimais.

Mergelė
Nors jums sunku, įvykiai palengvėle ims klostytis palankesne linkme. Svarbesniems susitikimams, susitarimams palankesnis metas po 17 val.

Svarstyklės
Palanki tik pirma dienos pusė, suskubkite sutvarkyti ne tiktai dalykinius reikalus. Tai geras metas ir apsipirkti. Po pietų pasyvus metas: itin greit pajusite nuovargį. Vertėtų užsiimti namais, buitimi, tik nepervarkite.

Skorpionas
Jeigu jums reikia rizikuoti, darykite tai tik po pietų. Ši diena yra gera pasirašyti ilgalaikes sutartis, taip pat tvarkyti šeimos dokumentus.

Šaulys
Iki pietų jus lydės sėkmė. Vėliau bus galimi smulkūs nesklandumai. Būkite atidesni sveikatai: verta stiprinti imunitetą. Pats laikas apsilankyti pas medikus.

Ožiaragis
Darbui, aktyviai veiklai palanki bus tiktai pirma dienos pusė. Vėliau pasistenkite savęs nebeapkrauti jokiais rūpesčiais, tegu artimieji ir aplinkiniai prisiima didesnę jūsų naštos dalį.

Vandenis
Pirma dienos pusė palankesnė. Vėliau būkite atsargesni vairuodami automobilį, dirbdami su aštriais instrumentais. Ir neišgyvenkite, jei ne viskas klostysis taip, kaip suplanavote, šiuo metu jums nepavyks nieko paskubinti ar pakreipti norima linkme. Raskite laiko pasitikrinti savo sveikatą.

Žuvys
Nerimas, negeros nuojautos išsisklaidys po pietų. Todėl jeigu nuo ryto ir ne viskas seksis, nenusiminkite, vėliau viskas savaime išsispręs.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą