Horoskpas

Neatsisakykite padėti seniems draugams, nors per tai galite patirti nemalonumų. Atsargiau vairuokite, būkite atidūs, jei teks tvirtinti dokumentus.

Nesiimkite dalykinių reikalų. Atidžiau pasidomėkite artimųjų poreikiais, pasigilinkite į jų jausmus. Aplankykite tėvus, susitikite su vaikystės draugais.

Puiki diena – pasiseks. Jei esate susipykę su artimu žmogumi, dabar tinkamas laikas nuoširdžiai pasišnekėti, atsiprašyti. Gali atsinaujinti sena romantiška pažintis.

Sąžinė pakuždės, kam ir ką esate skolingi. Tačiau šiandien svarbiausia ką nors gera nuveikti artimiesiems.

Atsižvelkite į sutuoktinio reikalavimus. Pats laikas atitaisyti savo klaidas – būkite nuoširdūs. Neverta įsipareigoti tvarkant dalykinius reikalus, jums bus sunku įvykdyti šios dienos pažadus.

Patartina grąžinti skolas, sumokėti mokesčius, baudas. Nebijokite ko nors prarasti, tai apsauga nuo galimų problemų ateityje.

Džiugus metas: jums vėl viskas aišku, ramu. Atgaunate pusiausvyrą. Situacija keičiasi į gera.

Neblogas laikas prašymams, pasiūlymams teikti. Tiesa, tvarkant reikalus stigs konkretumo, tad būkite atidesni, jei teks tartis, derėtis, įsipareigoti. Beje, per darbus neužmirškite artimųjų.

Nieko neplanuokite, kaip savaime einasi, taip ir bus geriausia. Jus parems seni draugai. Tai džiugių susitikimų, malonių staigmenų laikas, kai reikia daugiau bendrauti ir būtinai aplankyti bičiulius.

Nieko rimta neveikite, nieko nespręskite, tai poilsio diena, kai verta tiesiog ramiai plaukti pasroviui.

Atsigaunate ir atsiduriate dėmesio centre. Tai, kas buvo vilkinama, dabar sutvarkysite gana greitai. Verta imtis nepavykusių darbų.

Kad ir kas nutiktų, tai į gera – aplinkybės jums palankios. Nepamirškite ir kitiems padėti. Palanku ką nors įteikti sutuoktiniui.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą