Naujas Horoskopas

Nebūkite labai patiklūs tvarkydami reikalus, ypač finansinius, pasikliaukite savo pora. Įtarinėjimais tik sugadinsite santykius (šiandien tuščia siekti sužinoti teisybę apie savo porą).

Nesiimkite jokių konkrečių veiksmų, nebent siektumėte susitaikyti su artimu žmogumi, pradžiuginti vaikus ar mylimą asmenį. Atidėkite rytdienai svarbių reikalų tvarkymą.

Nebloga diena – gali pasisekti ten, kur seniai buvote praradę viltį ką nors išpešti. Tiesa, ten, kur būsite garantuoti, galite apsigauti: šios dienos įvykiai neprognozuojami.

Būkite atidesni, apdairesni, geriau nesiimti darbų, kuriems reikia tikslumo, atidumo: nepastebėsite, kaip privelsite klaidų.

Nukreipkite ryžtą, drąsą siekti susitaikymo, susitarimo. Nesistenkite dominuoti: prisitaikykite prie sutuoktinio ir tų, su kuriais susitiksite, tvarkysite reikalus.

Gera diena bendrauti su šeimos nariais, gerinti santykius su antrąja puse, vaikais. Jeigu aplinkybės darbe bus nepalankios, vertinkite tai ramiai ir svarbius reikalus atidėkite rytdienai.

Palanki diena, tik nereikia persistengti, atidėkite tuos darbus, kurie iškart strigs. Palankus metas viešnagėms pas giminaičius, senus bičiulius.

Jausitės pakiliai, nors esamų problemų nebus lengva išspręsti. Gali tekti įrodinėti savo išmanymą ar teises.

Geriau vengti vadovų ir svarbių pokalbių su jais. Susitikite su senais draugais, jie tikrai ką nors gera pasakys, patars.

Ne pats geriausias laikas. Tik nereikėtų nuotaikos taisyti keliant skandalus ar perkant daiktus, kuriems nėra pinigų. Beje, galite suklysti tvarkydami verslo reikalus.

Neskubėkite reikšti iniciatyvos. Apskritai neskubėkite, ypač reikėtų pasvarstyti prieš priimant finansinį sprendimą arba užmezgant romantišką pažintį.

Diena, kai reikia duoti, o ne imti, kai negalima siekti naudos. Tinka spręsti finansinius nesitarimus su partneriais. Būkite dosnesni sutuoktiniui, vaikams, mylimam asmeniui.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą