2010 horoskopai metams

2010 horoskopai metams kaip ir anksčiau taip dabar žada daug ir visko, ko labiausiai trūksta. 2010 bus sunkūs ir nemalonūs metai kiekvienam. Taigi bendrai visiems zodiaklo ženklams tiek. Na, o dabar apie kiekvieną atskirai. Taigi, 2010 horoskopai metams kiekvienam zodiako ženklui (meilės horoskopas 2010-iesiems metams):

Turėsite kuo susirūpinti, jei jūsų veikla susijusi su studijomis, teisėtvarka, užsieniu. Esant galimybei, pabendraukite su įtakingais veikėjais. Pozityviai nusiteikite ir kurkite ateities planus bei ruoškitės jų praktiniam įgyvendinimui.
Tikėtina nervinga situacija darbovietėje(jei šiandien dirbate) arba namuose. Nusimato pokalbis, verčiantis daryti išvadas, apsispręsti. Kažkokia permaina gali tiesiogiai ar netiesiogiai jus paliesti, sutrikdyti stabilumo pojūtį.
Bus galimybių išplėsti pažinčių ratą. Asmuo, kurio dėmesio visiškai nesitikėjote, gali maloniai nustebinti, suintriguoti. Kita vertus, įmanomas draugystės išbandymas, kurį išlaikyti nebus lengva.
Šiandien jums svarbesnis bus vidinis, o ne išorinis gyvenimas. Tikriausiai stengsitės daugiau laiko leisti vienumoje. Galbūt suvoksite, ką iš tikrųjų turite daryti ir ko jums visiškai nereikia, tačiau yra primetama iš šalies.
Pasistenkite įveikti vidinį inertiškumą, nepasitikėjimą ir nesėdėkite sudėję rankas. Darbuokitės, plušėkite. Pernelyg neimkite į širdį išgirstos kritikos, šaltos replikos. Jei darote, ką galite ir privalote, jūsų sąžinė turėtų būti rami.
Tikėtini rūpesčiai, susiję su šeimos pinigais, nuosavybe. Galbūt kažką svarbaus nutarsite komerciniuose, verslo reikaluose. Tačiau tai nėra pati geriausia diena pirkti, tarkime, ilgalaikio vartojimo prekes.
2010 horoskopai metams

Tikriausiai jums prireiks draugų ir pažįstamų paramos, patarimų. Galbūt kažkuo pasitarnaus ir reklama, žiniasklaida. Tačiau gali paaiškėti, kad savo žinias, kompetenciją jūs vertinate geriau nei aplinkiniai. Toks neatitikimas jus nuliūdins.
Stenkitės mąstyti pozityviai, vykite šalin negatyvias emocijas bei mintis. Jeigu šiandien kažkas pakryps neplanuota linkme, nenuleiskite rankų, o juo labiau - nenusisukite nuo tų, kuriems reikia jūsų dėmesio.
Jums nestigs žavesio ir kūrybingumo. Turėtų sektis plėtoti komercinę ir kūrybinę veiklą. Tikėtina, kad išsivaduosite iš jus sukausčiusių abejonių ir nesunkiai priimsite reikalingus sprendimus.
Daug laiko skirsite ūkio ir įvaizdžio reikalams. Gali tekti pasirūpinti ir savo arba artimo žmogaus sveikata. Jei nekaip jaučiatės, nenumokite ranka, o atidėkite darbus ir rimtai gydykitės.
Šiandien jausitės gerokai priklausomi nuo kitų žmonių užgaidų bei valios. Derėtų labiau pasitikėti savimi ir nepaisyti pašaipų ar kažkieno abejingumo, šaltumo. Tačiau labai svarbu, kad jūsų siekiai sutaptų su realiomis galimybėmis.
Galite šiek tiek nusivilti, jeigu tikitės didelės paramos iš partnerių, rėmėjų. Apsišarvuokite optimistine nuotaika ir gerais tikslais. Neskubėkite griauti to, ką šiuo metu turite, net jei labai norisi daug ką keisti iš esmės.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą