horoskopas 2010

Trumpas 2010 metų horoskopas visiems zodiako ženklams:

Nevarginkite savęs darbais, atsakomybės našta. Tiesa, šiandien pakaks norinčių jums padėti ar patikti. Tai meilės diena, taikykitės su tais, kuriuos mylite, ir pasistenkite jiems skirti daugiau dėmesio, šilumos.

Įtemptas metas, tačiau jūs nervinatės visai be reikalo ir galite sugadinti visai neblogus santykius su artimu žmogumi arba kolega, taip pat darbdaviu.

Palankus metas: imkitės to, kas nepavyko, jums tikrai pasiseks. Šiandien palanku užmegzti naujas pažintis su įtakingais asmenimis arba užsieniečiais, gerai vykti į viešnages. Nepraleiskite progos, eikite į meilės pasimatymą.

Esate gana kategoriški, bet tai gerai, nes reikia atsikratyti iliuzijų ir pasirinkti ką nors viena. Šiandien gera diena pokalbiui su vadovybe apie jūsų projektus; jeigu reikia, sutikite su kompromisu.

Ne viskas klostysis taip, kaip suplanuosite, bet dėl to tikrai nereikia nervintis, nes diena skirta atsipalaiduoti, pramogauti. Neskubinkite įvykių, mažiau pasikliaukite partnerių, sutuoktinio, draugų pažadais; ne dėl savo kaltės jie gali neįvykdyti duotų įsipareigojimų.

Ramus laikas, geras svajoti, ilsėtis. Šiandien būtinai susitikite su geru draugu, mylimu žmogumi. Pasistenkite dieną skirti tik tiems, kuriuos mylite.

Netikėtai gali atsiverti seniai žinomo dalyko prasmė, atsirasti išeitis iš keblios padėties. Dabar svarbu neprisirišti prie praeities, senų draugų, kurie nepateisino jūsų pasitikėjimo. Vakare gali aplankyti geros nuojautos, jos išsipildys artimiausiu metu.

Esate sumanūs, energingi, itin žavūs, jums puikiai pavyks sutelkti aplinkinius savo problemoms spręsti. Beveik savaime, su įkvėpimu įgyvendinsite seną sumanymą.

Verta užsiimti atidėtais reikalais, ieškokite dingusių dokumentų ar daiktų. Susitikite su žmonėmis, kuriems vis nerandate laiko, aplankykite senus draugus, giminaičius, jie laukia jūsų dėmesio, užuojautos. Įsidėmėkite šiandien gautą informaciją.

Aplinkybės jus spaudžia iš visų pusių darbe ir namuose, per trumpą laiką turite atlikti begalę įvairių užduočių. Tik nepanikuokite, dabar jūsų laikas, tad sunkumus išspręsite lengvai ir greitai.

Būsite išradingesni, kūrybingesni, patrauklesni, tai padės sėkmingai išspręsti ankstesnes savo problemas. Tai meilės diena, kai gali aplankyti naujas jausmas. O gal susitiksite su senu gerbėju?

Šiandien viskas naudinga, ir ne tik kaip gera pamoka: nesėkmė privers rasti išeitį. Tai geras laikas kūrybinių profesijų atstovams, būsite kupini įkvėpimo, nepaprastų sumanymų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą