2010 m. horoskopas

2010 m. horoskopas kaip ir kiekvienais metais žada daug meilės ir gėrio, kurį kiekvienas adaptuoja savaip ir pritaiko būtent savo gyvenimui. Geriausia nežinoti ateities,geriau skaityti knygas ar kitaip lavinti save, leisti laiką su draugais ar linksminti su anekdotais. Bet jei noras, žinoti ateitį, labai stiprus, tai štai:


Pagaliau imate suprasti svarbius dalykus, randate išmintingą būdą dabartinėms problemoms išspręsti. Gautus pasiūlymus verta priimti. Jūsų įtaka įvykių eigai, aplinkinių apsisprendimui tampa reali.
Pats laikas pakovoti už pažeistus dalykinius interesus, pareikalauti iš vadovybės to, kas jums priklauso. Spręskite bendravimo su kolegomis nesklandumus. Palankus metas sudaryti darbo sutartį.
Gero persilaužimo metas tęsiasi. Neatsigręždami judėkite priekin! Aplinkybės leis grįžti prie ankstesnių nepavykusių darbų, juos perdaryti. Geras laikas pradėti gydymosi, sveikatos stiprinimo kursą – savijauta ims sparčiai gerėti.
Nesistenkite ką nors suprasti, išsiaiškinti, tik dar labiau susipainiosite ir susigadinsite nuotaiką. Nebendraukite su žmonėmis, kurie kelia susierzinimą, siekia iš jūsų naudos.
Verta tvarkyti svarbius finansinius reikalus, tačiau nepervertinkite savo galimybių: jums palankus metas dar neprasidėjo. Nerizikuokite didelėmis pinigų sumomis, nesiskolinkite itin daug pinigų.
Gera proga imti kovoti su senomis problemomis. Vakaras puikus bendrauti su tikrais draugais, bendraminčiais.
Pavyks greit ir sėkmingai sutvarkyti seną reikalą. Būkite atidūs bendraudami: galite išgirsti vertingos informacijos ar gerą pasiūlymą ir iškart neįvertinti, atsisakyti geros perspektyvos. Savo žodžius derėtų labiau apgalvoti, karštakošiškai nieko nežadėkite.
Ne pats geriausias metas, darbe nieko rimta nesiimkite. Būkite atidūs ir atsargūs, neprovokuokite pavyduolių: intrigos už jūsų nugaros gali būti kenksmingos.
Nesižavėkite avantiūromis, nerizikuokite savo garbe, nes nepavyks. Bet šiandien įgysite ryškią moralinę persvarą. Neblogas laikas rimtam pokalbiui su savo atžalomis.
Gerai užsiimti darbais, kuriems reikia didelio meistriškumo, išskirtinių žinių. Dažniau konsultuokitės su specialistais. Pats laikas atlikti užvilkintus darbus, atsiteisti su skolininkais.
Palanku spręsti seną konfliktą, ieškoti būdų taikytis. Siekite bendradarbiavimo, renkite, sudarinėkite svarbias partneriškas sutartis. Tiktų tvarkyti svarbius juridinius reikalus.
Nepasiduokite provokacijai: jums gali pritrūkti ne tik šaltakraujiškumo, bet ir objektyvumo. Jei esate neteisūs, pripažinkite. Nesiginčykite, ar ne per daug ambicijų? Galimi konfliktai dėl senų skolų (moralinių irgi). Būkite santūresni su artimaisiais: netinkamas laikas ko nors iš jų reikalauti ar bausti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą