2010 meilės horoskopai

SVARBU! 2011-ųjų metų meilės horoskopas - sužinok jau dabar, kas tavęs laukia meilės reikaluose 2011-aisiais metais.


2010 meilės horoskopai visiems ženklams prognozuoja vaisingus ir aistringus du tūkstančiai dešimtuosius metus.
Bus daug meilės, daug laimės, daug džiaugsmo. Apibendrinus, trumpai 2010 meilės horoskopai kiekvienam zodiaklo ženklui:


Šie metai bus gana palankūs tiek dalykine ir romantine prasme. Tik neužsiimkite aibe reikalų vienu metu, rūpinkitės artimaisiais, būkite itin aktyvus visose gyvenimo sferose ir amūras jūsų neapleis. Nepamirškite pasirūpinti asmeniniu įvaizdžiu bei sveikata. Ruoškitės kolektyviniams renginiams, viešnagėms ir jau tada puikiam meilės pasimatymui.

Įdomiai klostysis santykiai su esamais partneriais ir naujais pažįstamais. Šiais metais galimas intriguojantis nuotykis, netikėtumas. Galbūt jums kas nors pasiūlys labiau suartėti, užmegzti slaptą meilės intrigą arba įsijungti į naują bendraminčių kompaniją.

Naujieji metai palankūs apgalvoti aktualius reikalus, planuoti, tačiau nuo konkrečių veiksmų geriau susilaikyti. Pasireikš ypatinga intuicija ir įžvalga. Galbūt pasijusite giliai įsimylėję arba su įkvėpimu pasinersite į kūrybinę veiklą.

Nuotaikinga, emocionali metų pradžia leis pasinerti į begalinį aistros ir nuotykių verpetą. Viskuo gyvai domėsitės, jautriai reaguosite į aplinkinių nuotaikas bei replikas. Žavės lengvi flirtai, romantiškos intrigos. Galbūt apie save primins žmogus, kuris jumyse žadino, o gal tebežadina ypatingus jausmus.

Ramybės ir harmonijos metai. Rūpės paprasti žemiški dalykai, buitis, pinigai. Meilei laiko skirsite žymiai mažiau negu praėjusiais metais, todėl gali papilnėti jūsų piniginė. Nemaža tikimybė, kad susitaikysite su žmogumi, kuris jums labai svarbus. Arba užkariausite naujojo susižavėjimo objekto širdį.

Būsite aktyvūs, smalsūs, jus domins aplink verdančio gyvenimo atspalviai, įvairios pikantiškos naujienos. Gautas žinias sugebėsite panaudoti arba vaizdingai perteikti kitiems. Galite tikėtis ypatingai aistringų nuotykių, kurie žada prasidėsiantį jausmingą romaną.

2010-aisiais, kaip ir ankstesniais metais, norėsite jaukumo, grožio, sutarimo šeimoje, bendraminčių, kolegų tarpe. Meilei rasite tik šiek tiek laiko ir visai nedaug išlaidausite tuo tikslu. Panašu, kad viskas, ką patirsite, glostys sielą, patiks jums ir aplinkiniams. Šie metai skatins platoniškus meilės jausmus artimui, tačiau galite rimtai įsimylėti ir susižadėti.

Šie metai turėtų būti sėkmingi, itin jausmingi ir malonūs. Net kasdienybės verpete rasite mažų džiaugsmų, o ką jau kalbėti, jei kažkur romantiškai leisite laiką. Palanku dalyvauti konkursuose, varžybose, žaidimuose, kuriuose galbūt pavyks atrasti antrąją pusę. Didelę vertę turės kūrybingumas.

Deja šie metai labiausiai tinkami įvairiems dalykiniams reikalams tvarkyti. Visuose veiksmuose pasikliaukite patirtimi bei intuicija. Nesunkiai sustiprinsite savo pozicijas. Bet, galimas didelis ir perspektyvus meilės romanas, sužadėtuvės.

2010-aisiais galite užmegzti svarbią romantišką partnerystę, kuri leis pradėti bendrą kūrybinį ir dalykinį projektą. Tik nepykite ant konkurentų, jei jie kažkuo pranašesni, nes tai tik trudys vystytis ne tik projektui, bet ir bendram gyvenimui. Ne pyktis ar pavydas, o tikslingos pastangos padės naudingai pakeisti situaciją.

Šiais metais meilei vietos nedaug, tačiau galima puiki investicija arba neplanuotos išlaidos, kurios bus naudingos. Galbūt pradėsite reformas versle, arba jums pavyks atnaujinti svarbius asmeninius santykius, sutaisyti reikalingą daiktą. Bet tikėtinas daug žadantis flirtas, nuotykis.

Šįmet palanku labiau nutolti nuo namų ir įprastų reikalų, galbūt išvykti į tolimą kelionę, aplankyti dar nematytus kraštus, kur jūsų lauks ne vienas nuotykis ir žinoma laikas bus praleistas labai romantiškai. Jausite, kad jums gyvybiškai reikalingas atokvėpis, aplinkos permaina. Grįžus jūsų lauks dar vienas nuotaikingas įvykis. Galite atnaujinti romantinį ryšį arba įsigyti planuotą daiktą.


Šie meilės horoskopai trumpai apibendriną kiekvieno ženklo ateinančius metus meilės reikaluose. Bendrai apie tai, ką jums žada horoskopai 2010-iesiems metas. Jei turite laiko, rekomenduoju skaityti linksmus anekdotus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą