Horoskopai 2010 metais

Horoskopai 2010 metais kaip ir ankščiau žada tą patį, bet perspėja apie pandeminio gripo protrūkį ir siūlo vakcinuotis bei saugotis, o geriausiai būtų stiprinti sveikatą natūraliais tikrais gamtos dovanojamais turtais.

Horoskopai 2010 metais visiems zodiako ženklams:

Tikėkite įvykių prasmingumu: viskas, kas vyksta, į gera. Galimos priverstinės išlaidos dėl artimųjų ar giminaičių problemų, bet ir tai į naudą. Antra dienos pusė ramesnė, atgausite dvasinę pusiausvyrą.
Palanki diena tiek spręsti meilės, šeimos bendravimo problemas, tiek užsiimti svarbiais dalykiniais reikalais. Būkite apdairūs tvarkydami finansinius rūpesčius, dabar svarbu neskubėti.
Puiki diena, ypač moterims. Nors diena gera tvarkyti svarbius dalykinius reikalus, vis dėlto nepersistenkite, raskite laiko dažniau atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius. Kita vertus, moterims itin svarbių, skubių reikalų geriau neatidėti ir baigti juos šiandien.
Pirma dienos pusė gera kreiptis su prašymu, palanki planuoti ir būsimus darbus, aptarti juos su partneriais, klientais, vadovybe. Vėliau nieko svarbaus nesiimkite.
Nesiimkite jokių skubių reikalų tvarkymo pirmą dienos pusę – ji gera imtis konfidencialių reikalų. Po pietų sėkmingas laikas, tinkamas ir svarbiam dalykiniam pokalbiui, ir meilės pasimatymui.
Venkite prisiimti atsakomybę nepagalvoję, nes teks atsakyti. Mokėkite saugoti savo gerą vardą. Itin palanki pirma dienos pusė, gera atsakingiems susitikimams. Vėliau palanku tvarkyti finansinius reikalus.
Nesisielokite, jeigu šiandien ką nors prarasite – tai į naudą. Verta spręsti konfidencialias finansines problemas. Neatsisakykite padėti, būkite itin atidūs senų žmonių prašymams.
Iki pietų tinkamas laikas pasirašyti svarbius dokumentus, tiesa, neįsipareigokite gerai nepasvarstę. Jei jaučiatės pavargę nuo šeiminio gyvenimo, vakare susitikite su draugu, kurį mėgsta jūsų artimieji ir kuriam patinka jūsų šeima.
Iki pietų liūdnokas laikas: greičiau pavargsite, sutriksite – pasistenkite atsiriboti nuo nereikalingo bendravimo, sunkių, nemalonių darbų. Atidžiau dirbkite su dokumentais. Vis dėlto antra dienos pusė šauni: vėl atgausite optimizmą.
Aplinkybės pamažu keičiasi, iki pergalės ne taip toli. Likite taktiški, tolerantiški su pavaldiniais darbe ir artimaisiais namuose: perlenkta lazda gali sulūžti. Pirma dienos pusė palankesnė.
Gera diena, tačiau įprastiems veiksmams skirkite daugiau laiko nei paprastai: šiandien niekas nevyks greit.
Būkite kritiškesni sau, mąstykite, ką ir kaip reikėtų taisyti bendraujant su artimaisiais, dalykiniais partneriais. Mokėkite prisipažinti, kur esate kalti, nesmerkti kitų. Vakaras gana įtemptas, nepalankus bendrauti, aiškintis santykius.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą