Horoskopai 2010 metams

Atėjo laikas skelbti Horoskopus 2010 metams. Taigi, ką mums žada horoskopai 2010 metams (meilės horoskopai šiems metams čia)?

Trumpai apie kiekvieną ir kiekvienam zodiako ženklui:

Jausite poreikį plėsti akiratį, mokytis, reformuoti, diegti naujoves. Galbūt nekantriai lauksite egzamino, publikacijos, projekto įvertinimo rezultato. Galimi svarbūs susitikimai su užsieniečiais, intelektualais, politikais.
Įdėtos pastangos bei lėšos pasirodys netuščios: ims ryškėti apčiuopiami rezultatai. Gali būti, kad gausite oficialią žinią, vyksite į pokalbį su įtakingu asmeniu, užmegsite dalykinę partnerystę arba imsitės sudėtingesnių darbų nei esate įpratę.
Veršitės bendrauti, jausite, kad kitų įtaka gali būti pozityvi. Gerų rezultatų galite pasiekti bet kokioje aktyvioje veikloje, jei veiksite ne vieni. Tiktų užmegzti naujas pažintis, lankyti svarbius asmenis, tvarkyti organizacinius reikalus.
Vyraus paslaptingumo, vidinio nerimastingumo atmosfera. Savo nuomonę išsakykite tik labai apgalvoję. Jums nekaip seksis iš karto realiai įvertinti padėtį. Gali būti, kad pasiklysite fantazijų ir minčių labirinte.
Mintys suksis apie visokias smulkmenas. Vadovaukitės teisingumo principais, mąstykite filosofiškai ir menkos kliūtys jūsų kelyje neteks reikšmės. Dar geriau pasijusite, jei turėsite su kuo padiskutuoti, išlieti emocijas.
Gana realiai suvoksite ir įvertinsite savo galimybes. Nebloga diena deryboms, komercijai, draudimui. Palanku tartis dėl darbo sąlygų, perspektyvų, apmokėjimo. Jei tvirtai žinosite, ko norite, tai ir kiti bei likimas jums padės.
Turėsite daug reikalų ir kontaktų. Pravartu rūpintis reklama, tvarkyti dokumentus, rašyti raštus. Tikėtina, kad reikės greitai apsispręsti dėl pateiktų pasiūlymų ir galimų permainų. Mylimo žmogaus reiklumas jums išeis į naudą.
Šiandien kur kas geriau jausitės mažame artimų žmonių ratelyje. Jums reikėtų tvirčiau remtis kojomis į žemę, nedramatizuoti visokių smulkmenų. Pasistenkite, kad aplinka būtų kuo jaukesnė, tai padės nusiraminti, susikaupti.
Nestigs energijos, gerų idėjų, romantiško polėkio. Seksis, jei dirbate kūrybinį darbą, sukatės šou versle ar pan. Tikriausiai pelnysite susižavėjusių žvilgsnių, komplimentų. Gali nudžiuginti ir vaikų pasiekimai.
Daugiausia dėmesio šiandien skirsite darbui. Būsite nusiteikę jį keisti arba įsidarbinti, formuoti naują savo įvaizdį, tobulinti darbo metodus. Jei pavyktų kažką užbaigti, išspręsti, pasijustumėte lyg į kalną įkopę.
Šiandien būsite kupini sumanymų. Tačiau jums reikės sąjungininkų, kad galėtumėte juos įgyvendinti. Beveik viskas priklausys nuo mokėjimo derinti interesus, bendradarbiauti, nes prireiks kitų žmonių palankumo, įtakos.
Sėkmingai gvildensite aktualius klausimus, ypač susijusius su finansais, buhalterija. Jautriai reaguosite į kitų žmonių bėdas, psichologines problemas. Gali kilti noras remti, finansuoti. O jei patys ieškote rėmėjų, taip pat gali pasisekti.

Verta aplankyti: astrologijos ir horoskopų svetainę, laiko žudiką anekdotai.us.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą