Horoskopas 2010 metų

Trumpas Horoskopas 2010 metų visiems zodiako ženklams:

Aktyvumo ir galimybių pasireikšti šiandien jums netrūks. Galbūt teks bendrauti su atvykusiais iš užsienio draugais arba su bendramoksliais, įtakingais pažįstamais. Tikriausiai dalinsitės prisiminimais, filosofuosite.
Prieštaringos nuotaikos ar aplinkybės neleis jums atsipalaiduoti. Nesigraužkite dėl kažkokio nenusisekusio reikalo, paieškokite išeities, pamąstykite. Gali kilti vertingų minčių bei idėjų. Jomis pasidalinkite su įtakingu asmeniu.
Daug laiko skirsite savo pomėgiams, visuomeninei veiklai. Tikriausiai sužinosite kažką įdomaus, pasijusite svarbiu bendruomenės ar grupės nariu. Galimas svarbus įvykis ar sprendimas, susijęs su meilės reikalais.
Šiandien būsite filosofiškai arba mistiškai nusiteikę. Galite jaustis taip, tarsi būtumėte užčiuopę gyvenimo prasmę ar ypatingą tiesą. Tiktų tvarkyti socialinius reikalus arba užsiimti menine kūryba.
Diena palanki kūrybai bei visuomeninei veiklai. Nusimato pajamos ar išlaidos, susijusios su menu, labdara, grožiu, malonumais. Tikriausiai pavyks įgyvendinti planuotą verslo operaciją arba suvilioti patrauklų priešingos lyties atstovą.
Šiandieną pasireikš aktyvi kuriamoji energija, gerai seksis visa, kas susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, namų apdaila, dailiaisiais amatais. Labiau nei paprastai svajosite apie prabangą, jaukumą, grožį.
Diena pralėks nepastebėta, nes laiką ryte rys įvairūs darbai, susitikimai, susirinkimai. Kai kurie pokalbiai, įvykiai įstrigs kaip pamokantys, reikšmingi. Jūsų patirtis, komunikabilumas kitiems taip pat darys gerą įspūdį.
Gali užplūsti prisiminimai, atgyti prislopintos emocijos. Geriausiai atsipalaiduosite, pabendravę su artimais bičiuliais, mylimaisiais, pasidaliję savo rūpesčiais bei viltimis. Tikriausiai pajusite poreikį daug ką keisti savyje ir aplinkoje.
Tikslui pasiekti pasitelksite žinias, įkvėpimą, žavesį. Gerai būtų, kad tas užsidegimas greitai neišblėstų. Palanki diena korespondencijai, reklamai, komercijai, pramogų organizavimui, meilės pasimatymui. Ypatingo dėmesio reikalaus vaikai.
Tikėtinas didesnis krūvis darbe. Nuoširdžiai stengsitės, jei nujausite gerų permainų galimybę arba neblogą atlygį. Tiktų sudaryti dalykines ir kitokias sutartis, užmegzti ryšius, reikštis scenoje, sporte, kūryboje.
Tikriausiai svarbūs bus konkurencijos, savireklamos klausimai. Sieksite praktiškai įtvirtinti savo autoritetą, nenusileisti stipresniems. Tikriausiai jums labai padės, patars pažįstami ir draugai.
Gali pasikeisti kai kurie jūsų planai bei ketinimai. Tikėtina, kad išgirsite naujienų, komplimentų, pademonstruosite dosnumą, išleisite pinigų arba jų gausite kitų dėka. Pasistenkite susitvarkyti su nebaigtais darbais, dokumentais.

Rekomenduoju: skaityti anekdotus, kuriuose daugiau tiesos nei horoskopuose, o taip pat ir sapnininką, nes jame esančios gairės padeda labiau nei prognozės pagal žvaigždes ;)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą