Horoskopas

Ši diena tikriausiai nebus visiškai darni ir atpalaiduojanti. Gali atsirasti nenumatytų rūpesčių, keblumų. Emocinę įtampą kels savo teisumu bei galia įsitikinę pašnekovai, mėginantys primesti jums savo valią.

Pavojingos šiandien būtų finansinės avantiūros ir azartiniai žaidimai. Verčiau apsiribokite svarbiais buitiniais darbais, kaip reikiant apsikuopkite, arba kelkite savo kultūrinį ir intelektinį lygį, kovokite su ydingais įpročiais.

Nederėtų ko nors svarbaus pradėti ar primygtinai reikalauti, o juo labiau kaltinti, teisti. Galbūt jums atrodo, kad kai kurie jūsų lūkesčiai apvilti. Tegul tai paskatina jus mąstyti apie ateitį, kurti naujus planus, siekti tobulėjimo.

Nors jums norėsis bendrauti, tačiau draugijoje jausitės nesmagiai. Jūsų poelgiai, pareiškimai kitus gali erzinti, skatinti apkalbas, intrigas. Arba kažkas akivaizdžiai stengsis jus nustelbti, paversti nereikšmingais, daryti kokią nors įtaką.

Tikriausiai teks nemažai bendrauti. Pasistenkite neparodyti negatyvių emocijų, jei staiga jų kiltų, nes tai gali atitolinti jus nuo žmonių, norinčių ir galinčių jums padėti, suprasti.

Kad būtų mažiau įtampos, patartina užimti stebėtojo poziciją. Stenkitės pažaboti įtarumą, kategoriškumą. Atsargiai su magija, prakeikimais - keistu būdu tai gali suveikti. Veikiausiai, negatyviai. Tiktų lankytis parodose, muziejuose.

Šiandien jums ir su jumis gali būti nelengva dėl nevaldomos vidinės įtampos, nervingumo ar prastesnės savijautos. Mėginsite kontroliuoti kitus arba kiti - jus. Savikritiškas požiūris jums išties nepakenktų.

Jei užsiimate individualiu verslu, namudiniais amatais, nusimato pelningas užsakymas, kuris suteiks nemažą pasitenkinimą ir papildys piniginę. O jei norite kažką svarbaus įsigyti, išsinuomoti, šiandien nepraleiskite palankios progos.

Galite išvykti į netolimą kelionę, susitikimą. Labai svarbu, kad gera nuotaika ir malonus bendravimas lydėtų jus, kur benueitumėte. Jeigu nusprendėte kažką išmokti, sužinoti, šiandien nebus kliūčių, kurių neįveiktumėte.

Nekrėskite jokių kvailysčių, būkite subtilūs ir teisingi. Jei pasiduosite emocijoms, diena bus įtempta, o ramybės neliks nė kvapo. Vis kažkam kliūsite, trukdysite, nesusikalbėjimo tikimybė didės.

Jūsų seksualumas ir žaismingumas šiandien galėtų patraukti ne vieno priešingos lyties atstovo dėmesį. Tačiau diena nėra palanki nuotykių ieškojimui, jeigu trokštate šeimyninės darnos ir nepageidaujate problemų.

Tikriausiai jums teks tvarkyti darbo kabinetą arba sujauktus namus. Verta pagalvoti apie saikingą mitybą, dietą, atlikti kosmetines bei higienines procedūras. Didesnį dėmesį skirkite naminiams gyvūnams, jei jų turite.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą